Gryf Tczew kończy porażką rundę jesienną IV ligi

IV liga: Gryf Tczew - Gryf Słupsk (fot. onlinegp24)
Dzisiaj (16.11.2013 r.) piłkarze Gryfa zmierzyli się na stadionie przy ul. Elżbiety 21a w Tczewie z zawodnikami Gryfa Słupsk. W obecności nielicznie zgromadzonych widzów goście będący faworytami udowodnili, że ich przewaga w tabeli nad podopiecznymi trenera Jacka Manuszewskiego nie jest przypadkowa.

Przez pierwsze 2 kwadranse przeważała drużyna gości, która po rzucie rożnym w 30 minucie zdobyła pierwszą bramkę. Goście nie odpuścili i dalej walczyli o zdobycie kolejnej bramki, w 41 minucie piłka po ich strzale trafiła w poprzeczkę bramki bronionej przez Szymona Szredera. Jednak to nie zniechęciło gości, którzy zdobyli bramkę do szatni po strzale z linii pola karnego do pustej bramki. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla Tczewian, którzy w 50 minucie zdobyli bramkę kontaktową, a 5 minut później doprowadzili do remisu, co pozwoliło liczyć na pozytywny rezultat dla miejscowych. Jednak to było wszystko na co było stać Tczewian. W 63 minucie Słupszczanie wyszli ponownie na prowadzenie, a w 69 minucie ustalili wynik spotkania na 2:4. Do końca meczu goście kontrolowali nieporadną grę Tczewian.

IV liga: Gryf Tczew - Gryf Słupsk 2:4 (0:2)

Gryf 2009 Tczew 2:4 Gryf Słupsk

Bramki dla Gryfa Tczew: Andrzej Borys (50'), Paweł Radzimski (55');
Bramki dla Gryfa Słupsk: Mariusz Węgliński (30'), Marcin Kozłowski (45'), Łukasz Stasiak (63'), Rafał Bobrowski (69' ).