Gryf 2009 Tczew - SKS Polonia Gdańsk 2:0 (1:0)

Gryf Słupsk - Gryf Tczew 10:1
W meczu sparingowym Gryf pewnie pokonał IV-ligową Polonię Gdańsk. Mecz stał na zdecydowanie lepszym poziomie niż ubiegłotygodniowe starcie z Wierzycą.

Skład: Werner, Karpiuk, Grzesiak, Hadrysiak, Malarski, Zittrich, Kołodziej, Sroka, Olszewski Ł., Nadolny, Saczuk

oraz w II połowie: Janiszewski, Gawroński, Kotowski, Wszołek, Skalski, Kwiatkowski

Bramki: 44' Nadolny (k.), 88' Sroka

Po strzale Saczuka sędzia podyktował rzut karny za zagranie piłki ręką, który pewnie wykorzystał Nadolny (44'). Na 2 minuty przed końcem spotkania na 2:0 podwyższył Sroka ładnym strzałem z lewej nogi.

W sparingu nie mogli zagrać: Litwiński (problem z kostką), Tyborski oraz Pluta (obaj są przeziębieni). Trener Jastrzębowski postanowił zrezygnować z usług Michała Kopki, dlatego dołączenie do zespołu Michała Wernera jest niemal pewne. Nową twarzą jest Jakub Kwiatkowski, który wcześniej grał w amatorskiej lidze szóstek a teraz chce się sprawdzić na dużym boisku.