Komunikat końcowy z XIV TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie, który odbył się 8. grudnia.
W turnieju udział wzięły następujące zespoły:
KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. I LO Tczew
2. II LO Tczew
3. ZS Morzeszczyn
4. UKLO Tczew
KATEGORIA CHŁOPCÓW :
1. ZSR CKP Rusocin
2. I LO Tczew
3. II LO Tczew
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA DZIEWCZĄT
I miejsce Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół w Morzeszczynie
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA CHŁOPCÓW
I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół Rolniczych CKP w Rusocinie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach pamiątkowe puchary ufundowane przez dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie Panią Hannę Białas.
SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA DZIEWCZĄT - UKLO w Tczewie
1. Marta Barczewska
2. Dominika Barwikowska
3. Karolina Błaszczyk
4. Natalia Duszyńska
5. Magdalena Jeszke
6. Anna Laskowska
7. Aleksandra Przygocka
8. Martyna Rompa
9. Klaudia Stolska
Opiekun: Waldemar Wasielewski
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
1. Patryk Herman
2. Fabian Flemming
3. Filip Borcowski
4. Mikołaj Zwirbulis
5. Błażej Stawicki
6. Daniel Krok
7. Karol Huzior
8. Kamil Chamski
9. Tomasz Wanke
Opiekun: Ireneusz Jeszke
Ze sportowym pozdrowieniem
Nauczyciele WF II LO w Tczewie
W turnieju udział wzięły następujące zespoły:
KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. I LO Tczew
2. II LO Tczew
3. ZS Morzeszczyn
4. UKLO Tczew
KATEGORIA CHŁOPCÓW :
1. ZSR CKP Rusocin
2. I LO Tczew
3. II LO Tczew
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA DZIEWCZĄT
I miejsce Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół w Morzeszczynie
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA CHŁOPCÓW
I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół Rolniczych CKP w Rusocinie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach pamiątkowe puchary ufundowane przez dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie Panią Hannę Białas.
SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA DZIEWCZĄT - UKLO w Tczewie
1. Marta Barczewska
2. Dominika Barwikowska
3. Karolina Błaszczyk
4. Natalia Duszyńska
5. Magdalena Jeszke
6. Anna Laskowska
7. Aleksandra Przygocka
8. Martyna Rompa
9. Klaudia Stolska
Opiekun: Waldemar Wasielewski
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
1. Patryk Herman
2. Fabian Flemming
3. Filip Borcowski
4. Mikołaj Zwirbulis
5. Błażej Stawicki
6. Daniel Krok
7. Karol Huzior
8. Kamil Chamski
9. Tomasz Wanke
Opiekun: Ireneusz Jeszke
Ze sportowym pozdrowieniem
Nauczyciele WF II LO w Tczewie
Komentarze (4) dodaj komentarz
Layla_gość
10.12.2014, 00:02
<3
Brawo Curie! <3
Odpowiedzgośc_gość
10.12.2014, 09:31
hahaha
Hanka kończ juz wstydu oszczędź mamy ciebie dość :(
Odpowiedzgośśść_gość
10.12.2014, 11:56
c:
UKLO <33333333
Odpowiedzabsolwent_gość
10.12.2014, 14:54
heheh
no tak tez jestem z a Hanka odejdź ! ale sory taki mamy układ :(
Odpowiedz