Grażyna Łobaszewska & Ajagore wystąpili dla Tomka

Grażyna Łobaszewska charytatywnie (fot. KH/MM)
Tczew - Grażyna Łobaszewska & Ajagore wystąpili dla Tomka

zobacz galerię zdjęć: 18
27 czerwca w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się charytatywny koncert w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej oraz zespołu Ajagore. Artyści zadedykowali swoje największe przeboje Przyjacielowi zespołu - Tomkowi Pawłowskiemu.

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na zakup leku TECENTRIQ, który niestety nie jest refundowany.

Pomóc można także dokonując wpłat na:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" Bank BZ WBK nr konta 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 Tytułem: "1387 pomoc dla Tomasz Pawłowskiego"
wpłaty zagraniczne - foreign payments to help Tomasz: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" PL31109028350000000121731374 swift code: WBKPPLPP Bank Zachodni WBK Title: "1387 Help for Tomasz Pawlowski"

Każdy grosz może dać mu więcej czasu na spędzenie go z rodziną, z żoną i 10-letnim synem Antkiem.
Tomasz Pawłowski - kochający ojciec i mąż. Niestety, na drodze do pełni szczęścia pojawiła się ogromna przeszkoda, której rodzina nie jest w stanie sama pokonać. Pani Lucyna i jej syn Antoś liczą na naszą pomoc i wierzą, że wspólnie możemy wygrać walkę o życie Tomka.

Tomek zachorował w 2016 roku. RAK NERKI - te dwa słowa zabrzmiały jak wyrok, którego Tomasz Pawłowski nie spodziewał się w najgorszych koszmarach. Teraz, trzyosobową rodzinę utrzymuje żona pana Tomasza - Lucyna, która poświęca cały wolny czas na szukanie pomocy dla męża. Tomasz, jak i jego rodzina, wierzy, że z pomocą ludzi dobrej woli, jest w stanie pokonać tego potwora, którym jest rak. Potrzebny jest im do tego bardzo drogi lek, którego cena jest astronomicznie wysoka.

Drukuj
Prześlij dalej