Muzyczna Starówka rusza - ŁubuDubu w parku przy CKiS

CKiS, Centrum Kultury i Sztuki (fot. tcz.pl)
Tczew - Muzyczna Starówka rusza - ŁubuDubu w parku przy CKiS
"Muzyczna Starówka" to wydarzenie, podczas którego w wybrane niedziele lipca i sierpnia będzie można posłuchać koncertów, natomiast dzieci będą miały okazję do wspaniałej zabawy z animatorami .

Muzyczna Starówka - zespół ŁubuDubu w projekcie "Pokolenia Pana Tik-Taka" + animacje dla dzieci 
1 lipca 2018 godz. 16:00
Park za Centrum Kultury i Sztuki

Wstęp wolny

Zespół ŁubuDubu wykonuje na żywo największe przeboje z popularnych programów i seriali dla dzieci z lat 90. takich jak 5-10-15, Tik-Tak, Domowe Przedszkole, Siedem Życzeń, Akademia Pana Kleksa i inne.
Projekt "Pokolenie Tik-Taka" to koncert dla wszystkich, którzy pamiętają takie piosenki jak "Ogórek", "Najłatwiejsze ciasto w świecie" czy "Księżyc raz odwiedził staw...". Muzyka ta niesie za sobą  wiele radości, miłości i pozytywnej energii zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 
Koncert z piosenkami z Twojego dzieciństwa w nowych zaskakujących aranżacjach!
Zapraszamy.

Program: 

godz. 16.00 - animacje dla dzieci
godz. 17.00 - zespół ŁubuDubu w projekcie "Pokolenia Pana Tik-Taka" - koncert

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • majonez winiary_gość

  05.07.2018, 13:55

  szkoda

  Droga redakcjo, szkoda, że nie zamieściliście żadnej relacji z tego wydarzenia, ludzi było mało, jak to w Tczewie, impreza udana, chociaż uważam, że najbardziej bawili się dorośli :-), może niepotrzebny był numer na koniec "Już za 5 minut 13", w końcu to impreza dla dzieci.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx1.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.