Na co do kina? Sprawdź repertuar

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Na co do kina? Sprawdź repertuar
W tym tygodniu na ekranach kin zobaczymy naładowany efektami specjalnymi film akcji o gigantycznych, modyfikowanych genetycznie zwierzętach, oraz animację dla dzieci o... - i tu zabawny zbieg okoliczności - sympatycznych zwierzątkach wprost od producentów "Shreka".

"Rampage" to najnowszy przygodowy film akcji z jednym z najlepiej zarabiających aktorów Hollywoodu, czyli Dwaynem "The Rock" Johnsonem. Film ten jest luźną adaptacją dawno zapomnianej gry wideo o tym samym tytule z 1986 roku, która królowała swego czasu na konsolach Atari. Fabuła przedstawia przygody zoologa Davisa Okoye, którego łączy silna więź z jednym z jego podopiecznych, gorylem srebrnogrzbietym Georgem. DNA na co dzień łagodnego goryla zostaje jednak eksperymentalnie zmodyfikowane i zwierzę zamienia się w ogromną, wściekłą bestię. Dodatkowo okazuje się, że na terenie Ameryki Północnej grasują dwa inne agresywne potwory . Davis Okoye będzie starał się zapobiec globalnej katastrofie i przy okazji uratować życie swego doprowadzonego do szału przyjaciela.

Kolejną premierą w kinach jest animacja "Kaczki z gęsiej paczki". Ta komedia producentów "Shreka" opowiada historię gąsiora Benka. Beztroski gąsior podczas jednego ze swych szalonych lotów ulega wypadkowi i przy okazji sprawia, że od stada kaczek oddzielają się dwa maleńkie kaczątka. Od tej pory Benek będzie musiał zaopiekować się pisklakami i odnaleźć w sobie pokłady miłości do swych nowych, przybranych dzieci. W polskiej wersji dubbingowej usłyszymy między innymi głosy Macieja Stuhra i Julii Kamińskiej.


Ponadto w repertuarze kinowym znajdziemy: ekranizację komiksów Marvela "Avengers: Wojna bez granic", komedię "Strażnicy cnoty" oraz dramat o tematyce religijnej "Paweł, Apostoł Chrystusa".

Drukuj
Prześlij dalej