Nagroda za cząstkę serca

Nagrodę przyznano w ub. tygodniu (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Nagroda za cząstkę serca
W piątek, 9 października, tczewskie Radio Fabryka odebrało wyróżnienie "Pro Bono dla Ziemi" przyznane przez Klub Gaja. Nagrodę przyznano za "cząstkę serca i pomoc w kampanii Ryby mają głos!" z życzeniami "magicznych wschodów i zachodów księżyca".

Wręczenie odbyło się w sali angielskiej Business Centre Club w Warszawie przy okazji Święta Drzewa. Wyróżnienia wręczał prezes Klubu Jacek Bożek, a dostały je tylko trzy polskie stacje radiowe: Tok FM, Radio dla Ciebie oraz Radio Fabryka Tczew. Podczas spotkania z okazji Święta Drzewa na skwerze przed Business Centre Club zostały posadzone trzy lipy. Wśród gości, którzy je sadzili byli m.in. Jurek Owsiak z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Minister Środowiska Maciej Nowicki oraz wiele innych znamienitych osób.

Wyróżnienie Pro Bono dla Ziemi jest już drugą nagrodą dla Radia Fabryka Tczew w tym roku. W styczniu tego roku Radio zostało laureatem Skry Ormuzdowej za rok 2008 - nagrody przyznawanej przez Redakcję Pomeranii za działalność i promowanie małych ojczyzn w środowiskach lokalnych.
Drukuj
Prześlij dalej