W tczewskim kinie Mikołajki obchodzimy aż przez 3 dni!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
12.2018
Czwartek
Tczew - W tczewskim kinie Mikołajki obchodzimy aż przez 3 dni!
6, 8 i 9 grudnia tczewskie kino odwiedzi święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Będą na Was czekały BEZPŁATNE atrakcje w holu kina i specjalne seanse z konkursami. Szukajcie pokazów oznaczonych w repertuarze jako "Seanse Mikołajkowe"! Podczas 3 dni podczas zabawy z animatorami (informacja poniżej) oraz konkursów na sali rozdamy ponad 500 upominków!

CZWARTEK 6.12
W godz. 16:00-19:00 zapraszamy na warsztaty tworzenia świątecznych ozdób, które poprowadzą animatorzy tczewskiej Fabryki Sztuk.
Oprócz zajęć w holu kina czekać będzie możliwość pomalowania twarzy w motywach bajkowych postaci, a od godz. 17stej gościć będzie u nas... Święty Mikołaj, który dla każdego dziecka będzie miał w zanadrzu słodką niespodziankę!

Atrakcje dopełnią konkursy i zabawy ruchowe, które w godz. 17:00-19:00 poprowadzi Agnieszka Synowiec - ceniony pedagog i inicjator lokalnych akcji integrujących dzieci i młodzież.

SOBOTA 8.12 i NIEDZIELA 9.12
W tych dniach z atrakcji przygotowanych przez kino skorzystać będzie można w godz. 10:00-15:00!
W planach ponowna wizyta Świętego Mikołaja, konkursy i zabawy ruchowe ze znanymi piosenkami w tle oraz malowanie twarzy i zajęcia plastyczne, wśród których znajdzie się możliwość napisania i ozdobienia listu do Św. Mikołaja a także przygotowania ozdoby choinkowej!

Partner wydarzenia: Fabryka Sztuk
Więcej informacji tutaj: https://tiny.pl/th2h8Konkurs

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na film - wejściówki do zrealizowania na seansach oznaczonych na naszej stronie jako "seanse mikołajkowe". Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Mikołaj" - i podać treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA