Strażacy zachęcają: Przynieś złom, odbierz drzewko

(fot. facebook.com)
Tczew - Strażacy zachęcają: Przynieś złom, odbierz drzewko
Do udziału w ciekawej akcji zapraszają strażacy - ochotnicy z Jelenia. Zachęcają do wymiany złomu - na drzewka. Środki pozyskane ze sprzedaży złomu zostaną przeznaczone na zakup strażackiego sprzętu.

Strażacy ideą całej akcji podzielili się na portalu społecznościowym:

- Kochani mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Jest już wiosna, a z nią wiosenne porządki czas zacząć. Macie jakiś złom, makulaturę? Podrzućcie w kwietniu do naszej OSP. Pozbędziecie się bałaganu, a my w zamian przekażemy wam sadzonkę - Tuja Szmaragd czeka właśnie na Ciebie. Pieniądze za pozyskany złom pokryją koszty drzewek a za resztę dokonamy zakupu sprzętu dla naszej jednostki.


10 kg złomu = jedna Tuja Szmaragd 35 cm
Makulatura = ilość drzewek do uzgodnienia
Złom kolorowy = dogadamy się

Strażacy przygotowali ponad 200 drzewek.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  Złomiarz_gość

  05.04.2019, 07:32

  U nas na dzielni jest inna akcja przynieś złom odbierz piwko. I ja w niej biorę udział.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx2 
 • -2

  Wej_gość

  05.04.2019, 11:25

  Tera Edek zbiero złom na jaka flaszka bo fejn chca się upsić ino nad mylenem tamoj je fest kszakor to tamoj se rypna tuż jakie winko

  Odpowiedz
  IP: 88.87.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.