Dwa zderzenia w ciągu kilku godzin

Straż (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Dwa zderzenia w ciągu kilku godzin
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 19. do 25. października zanotowano łącznie 29 zdarzeń, z czego 5 stanowią pożary, zaś 23 to miejscowe zagrożenia i 1 to alarm fałszywy.

Poważniejsze zdarzenia

22. października, Tczew ul. Lotnicza - pożar mieszkania
Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zaprószenie ognia. Straty oszacowano na 50 tys. zł. W gaszeniu pożaru brały udział 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew.

22. października, Subkowy, droga nr 1 - wypadek samochodowy
W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy marki ford i citroen. Ranne zostały 2 osoby. Prawdopodobną przyczyna wypadku była nadmierna prędkość. W działaniu brały udział 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew i 1 zastęp OSP Subkowy.

W tej samej miejscowości, 3 godziny później i 200 metrów dalej, doszło do kolizji z udziałem 3 samochodów osobowych. W działaniu brał udział zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew i OSP Subkowy.

Odnotowano również 11 zdarzeń związanych z połamanymi drzewami i konarami w wyniku silnych wiatrów, które przeszły w ubiegłym tygodniu.
Drukuj
Prześlij dalej