Pielgrzymi coraz bliżej celu. Przejdą blisko pół tysiąca kilometrów!

Pielgrzymka (fot. Jacek Cherek)
Tczew - Pielgrzymi coraz bliżej celu. Przejdą blisko pół tysiąca kilometrów!

zobacz galerię zdjęć: 24
30 lipca z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Tczewie wyruszyła 30 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymi pokonali już sporą część trasy i są coraz bliżej celu.

Pielgrzymka rozpoczęła się Mszą Świętą, której przewodniczył ks. biskup pomocniczy diecezji pelplińskiej Arkadiusz Okroj. Pątnicy w ciągu 15 dni przejdą 470 km. Do Częstochowy wejdą w dniu 13 sierpnia. Śledzić trasę pielgrzymów można tutaj.

Tych, którzy chcą powspominać, jak wyglądały poprzednie pielgrzymki, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na zdjęciową podróż w czasie. Więcej tutaj.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -3

  nawrócony i narodzony na nowo_gość

  10.08.2022, 09:20

  Za Maryją stoi demon

  Dawno temu , kiedy żyłem w ciemności też chodziłem na takie marsze do czarnej madonny na Jasną górę. Ale w swej łasce dobry Bóg otworzył mi duchowe oczy i zrozumiałem,że TYLKO JEZUS JEST PANEM I BOGIEM. Te wszystkie nieme bałwany namalowane ręką ludzką to zwiedzenie demoniczne. Dzisiaj jestem wolnym człowiekiem , czytam Biblię , która wskazuje mi jak żyć. Porzuciłem te wszystkie pogańskie nauki KRK. Jakby Polacy byli tacy wierzący to by ten kraj był inny . A tak kapłani rżną was z kasy , duchowości , okradają was z wiary i nadziei, To pusta religijność nie mająca poparcia w Słowie Bożym. Szkoda czasu na takie marsze , pielgrzymki. jakoś ta ,,mamusia ,, nie ochroniła tych w Chorwacji. ŚPI czy jest głucha i niema. Czas się nawrócić i pokutować . http://www.youtube.com/watch?v=wW1D4rABuvc&t=569s

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • -1

  Marian_gość

  10.08.2022, 09:55

  Otumaniona ciemnota.

  Odpowiedz
  IP: 77.252.xx5.xx7 
 • +3

  Mieszkaniec_gość

  10.08.2022, 12:36

  Piesza pielgrzymka

  Pielgrzymi! Pewnie pojawi się tutaj wiele hejtów, że podążacie na Jasną Górę... A ja Wam gratuluję, podziwiam Was i życzę Bożej siły! Idźcie do przodu i głoście Dobrą Nowinę, nawet jeśli kogoś to wkurza i tego nie rozumie.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx3 
 • _gośćLewak_gość

  11.08.2022, 08:51

  Katolickie swiry w akcji

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.