Młodzież starła się na parkiecie

Zwycięski zespół (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Młodzież starła się na parkiecie
W czwartek, 18 lutego, w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych rocznik 1990 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie, turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogów".

Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry. Turniej odbyła się wg systemu pucharowego (przegrany odpada). Do turnieju zgłosiło się 26 zespołów, 179 uczestników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


I miejsce WISŁA TCZEW
II miejsce: CANNA BIS
III miejsce: WIERZYCA MELLER PELPLIN
IV miejsce: GRYF TCZEW 1992/1993

Zwycięski zespół WISŁA TCZEW występował w następującym składzie:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

ZITTRICH PATRYK, MUSZYŃSKI SZYMON, SKALSKI ŁUKASZ, JANCEN MICHAŁ, KANIA DAWID, WIĄCEK MATEUSZ, LISEWSKI KAMIL, DAMIAN JANISZEWSKI.


Wszystkie zespoły zostały obdarowane słodkimi nagrodami. Zwycięski zespół WISŁA TCZEW otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Trzy pierwsze zespoły otrzymały piłkę do gry oraz pamiątki związane z 750-leciem Miasta Tczewa.

Indywidualną nagrodę otrzymał w kategorii "król strzelców turnieju" Kamil Lisewski (WISŁA Tczew). Nagrody wręczali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.

Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Witolda Sosnowskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju.

Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju oraz wydziałowi promocji przy Urzędzie Miasta w Tczewie za ufundowanie gadżetów związanych z 750-leciem Miasta Tczewa. Podziękowania kierujemy również na ręce organizatorów turnieju: Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zespół ds. prewencji, Dyrekcji II LO w Tczewie oraz Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • Hej_gość

  19.02.2010, 10:31

  Zdjęcie

  Ejj, ale to nie jest zdjęcie wygranej drużyny. Oni wygrali w roczniku gimnazjalnym. ;PP

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx3.xx8 
 • _gość

  19.02.2010, 13:54

  Człowieku niezle masz w głowie poprzewracane;) byłeś chyba na innym turnieju.;

  Odpowiedz
  IP: 77.255.xx0.xx5 
 • Hej_gość

  19.02.2010, 14:40

  Zdjęcie

  O teraz już jest zdjęcia wygranej ekipy. ;D Dla kolegi wyżej: na początku było inne zdjęcie wstawione, zdjęcie gimnazjalistów. ;P Dlatego napisałem w celu poprawki Pozdrawiam!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx3.xx8 
 • -1

  tu i tam wiecznie sam_gość

  20.02.2010, 08:02

  canna bis dobreeeeeeeee;D

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx9.xx5 
 • +1

  `_gość

  20.02.2010, 20:23

  ?

  Nie tak dawno dyskutowaliśmy o nawierzchni w hali II LO art: "Awansują do ekstraklasy, a nie będą miały gdzie grać ..." ,a tu "Młodzież starła się na PARKIECIE" małe faux-pas

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA