Gimnazjaliści stanęli do sportowej walki

Do turnieju zgłosiło się 21 zespołów (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Gimnazjaliści stanęli do sportowej walki
W środę, 17 lutego, w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół gimnazjalnych rocznik 1994 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogów".

Do turnieju zgłosiło się 21 zespołów - 129 uczestników z terenu całego powiatu. Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry. Ustalono, że zespoły zostaną podzielone na siedem grup, w których grano systemem "każdy z każdym". Do dalszych rozgrywek awansowali tylko zwycięzcy (7 zespołów), z których utworzono 3 pary, a siódmy zespół miał wolny los, następnie zwycięzcy spotkali się w półfinale, zwycięzcy półfinałów w finale "A" o miejsca I-II, pokonani z półfinałów w finale "B" o miejsca III-IV. Do dalszych rozgrywek awansowali tylko zwycięzcy grup, których rozlosowano do gier finałowych w ¼ finału wystąpili:

Pary ćwierćfinałowe oraz wyniki:

MŁODE WILKI - JP 2-3
ZIMBABA - GRYF TCZEW 0-4
KS MAJWEO - ARENTOS TEAM 4-0
WISŁA WALICHNOWY - wolny los

Pary półfinałowe oraz wyniki:

WISŁA WALICHNOWY - KS MAJEWO 0-1
JP - GRYF TCZEW 0-1


FINAŁ "B" (miejsca III-IV)
JP - WISŁA WALICHNOWY 0-4

FINAŁ "A" (miejsca I-III)

GRYF TCZEW - KS MAJEWO 3-0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce: GRYF TCZEW
II miejsce: KS MAJEWO
III miejsce: WISŁA WALICHNOWY
IV miejsce: JP

Zwycięski zespół GRYF TCZEW występował w następującym składzie - STORMOWSKI MICHAŁ, KAMIŃSKI PAWEŁ, GELIŃSKI SŁAWOMIR, HEBEL SZYMON, WSZOŁEK RAFAŁ, DMITRZYK MICHAŁ.


Wszystkie zespoły zostały obdarowane słodkimi nagrodami. Zwycięski zespół GRYF TCZEW otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Trzy pierwsze zespoły otrzymały piłkę do gry oraz pamiątki związane z 750-leciem Miasta Tczewa.

Indywidualną nagrodę otrzymał w kategorii "król strzelców turnieju" Michał Dmitrzyk (Gryf Tczew) Nagrody wręczali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie Dariusz Górski oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.

Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Witolda Sosnowskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju. Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju oraz wydziałowi promocji przy Urzędzie Miasta w Tczewie za ufundowanie gadżetów związanych z 750-leciem Miasta Tczewa. Podziękowania kierujemy również na ręce organizatorów turnieju: Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zespół ds. prewencji, Dyrekcji II LO w Tczewie oraz Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +1

  ehh_gość

  18.02.2010, 09:41

  no ładnie

  Gryf stracił tylko jedną bramkę na tym turnieju :))

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx7 
 • +1

  Patriot_gość

  18.02.2010, 10:07

  Prosze o rozwinięcie nazwy zespołu JP.

  Z góry dziękuje.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx1.xx2 
 • gryf 2009_gość

  18.02.2010, 10:12

  brawo dla mlodego!!!

  brawo dla najmłodszego uczestnika turnieju!!!

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx0.xx6 
 • `_gość

  18.02.2010, 10:41

  G2009T

  Gryf 2009 Tczew rocz 1998/2000 gratuluje wszystkim drużynom i kibicuje organizatorom --- kolejnych turniejów ---- http://www.gryf2009.tczew.pl

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.