Na półmetku ferii z TCSiR

Zima, lodowisko (fot. tcz.pl)
Tczew - Na półmetku ferii z TCSiR
Pierwszy tydzień Ferii Zimowych z TCSiR upłynął po raz pierwszy od wielu lat w zimowej atmosferze i w końcu udało się przeprowadzić zabawy na lodowisku. Jak co roku, TCSiR przygotowało cykl imprez, w którym codziennie odbywała się sportowa rywalizacja w różnych dyscyplinach sportowych.

Od poniedziałku 15 lutego ruszyli "do boju" piłkarze z tczewskich Szkół Podstawowych. Wystartowało aż 15 zespołów. Następnego dnia grali koszykarze. 12 zespołów (w tym 5 żeńskich) rywalizowało na 4 boiskach. W środę piłkę kopali gimnazjaliści. Tutaj frekwencja była znacznie mniejsza, ale i tak 7 zespołów bawiło się znakomicie na sztucznej trawie w hali namiotowej TCSiR. W czwartek na turnieju tenisa ziemnego zjawiły się tylko 4 osoby, ale na piątek 26 lutego, w ostatnim dniu ferii tenisistów zapowiada się znacznie więcej. No i piątek - 19 lutego. Udało się po wielu latach bez zimy, przeprowadzić gry i zabawy na lodzie. A choć to już była końcówka mrozów, zabawa była przednia. TCSiR na ten dzień nie pobierał opłat za korzystanie z lodowiska. Mało tego, wypożyczał łyżwy dla wszystkich chętnych biorących udział w zabawach za darmo. Ponad 60 osób, w tym całe rodziny, startowało w licznych grach i zabawach. Wszyscy uczestnicy Ferii Zimowych z TCSiR otrzymali słodycze.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • `_gość

  26.02.2010, 21:07

  ?

  O słownie (zero) komentarzy - to dobrze czy nie ???

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx5.xx6 
 • -1

  Grabus_gość

  28.02.2010, 11:04

  To dobrze, bo znaczy ze nie ma na co marudzic. ;)

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx9 
 • `_gość

  28.02.2010, 12:23

  @

  - to może znaczyć - Bez komentarza

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia