Jeździsz rowerem po Tczewie? Wypełnij ankietę!

Droga rowerowa (fot. Tcz.pl)
Jeździsz rowerem po Tczewie? Wypełnij ankietę!
Co Was motywuje, a co zniechęca do jazdy na rowerze po Tczewie? Czy jeździcie rowerem do pracy, a jeżeli nie to dlaczego? Jak często jeździcie rowerem i po jakich ulicach poruszacie się najczęściej? Te i inne pytania znajdziecie w poniższej anonimowej ankiecie. Jej wypełnienie zajmie Wam 5-10 min.

Pod tym adresem znajdziecie ankietę https://forms.gle/X5EMVEsg2U2XwiDG9

W Tczewie mamy ponad 31 km dróg rowerowych i ponad 1000 szt, prawidłowych stojaków do parkowania rowerów. Z większości osiedli można dojechać bezpiecznie na rowerze do dworca oraz na Stare Miasto i na Bulwar. Z roku na rok sieć dróg rowerowych się powiększa i staje się coraz bardziej spójna. Uzupełnieniem tych działań są prowadzone przez nas kampanie i konkursy edukujące i motywujące do korzystania z roweru jako codziennego środka transportu. Wiemy, że sporo też jeszcze jest przed nami do wykonania i poprawy. Wasz głos w tym co i jak należy poprawić jest dla nas ważny. Wypełniając ankietę pomożecie nam lepiej dopasować działania do Waszych potrzeb.

Badanie prowadzimy już kolejny rok we współpracy z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i jest ono elementem realizacji strategii Polityka rowerowa miasta Tczewa do 2030 roku. Zebrane wyniki zostaną wykorzystane do aktualizacji diagnozy Waszych potrzeb i oczekiwań odnośnie działań rowerowych miasta Tczewa na 2025 rok i kolejne lata.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -8

  qq_gość

  09.07.2024, 08:11

  I tu...k na zdjęciu najważniejsza inwestycja tego roku dla pedalarzy...XD

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx7 
 • -3

  Lejba _gość

  09.07.2024, 09:39

  Bardzo dobrze że mamy takiego oficera rowerowego Pana Grzegorza naprawdę dużo robi dla rowerzystów

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx2.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.