Zderzenie trzech aut na alei Solidarności

Wypadek (fot. KP PSP Tczew)
Zderzenie trzech aut na alei Solidarności

zobacz galerię zdjęć: 1
Utrudnienia w ruchu na alei Solidarności w Tczewie. W środowy ranek zderzyły się tam trzy auta.

Służby informację o zdarzeniu przyjęły 10 lipca o 8.39:

- Na drodze krajowej nr 91 na wysokości stawku na osiedlu Witosa ma miejsce zderzenie trzech samochodów - dwóch aut osobowych i busa. Kierowca z busa jest poszkodowany. Wprowadzono ruch wahadłowy. - mówi kpt. Konrad Majewski z KP PSP Tczew.

Na miejscu pracują służby. Przyczyny wypadku ustali policja.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  Anzelm_gość

  10.07.2024, 10:51

  W środowy poranek, 10 lipca 2024 roku, mieszkańcy Tczewa byli świadkami poważnego wypadku na alei Solidarności. Około godziny 8:39 doszło do zderzenia trzech pojazdów, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu. Zdarzenie to miało miejsce na drodze krajowej nr 91, w pobliżu osiedla Witosa, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe oraz bus. W wyniku kolizji, kierowca busa odniósł obrażenia i został przewieziony do najbliższego szpitala. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, w tym straż pożarna i policja, które podjęły niezbędne działania w celu zabezpieczenia terenu i udzielenia pomocy poszkodowanym. Kapitan Konrad Majewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie poinformował, że w celu umożliwienia pracy służb i ewakuacji poszkodowanego, wprowadzono ruch wahadłowy. Policja rozpoczęła dochodzenie w celu ustalenia przyczyn wypadku, które wstępnie wskazują na możliwe niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Świadkowie zdarzenia zostali poproszeni o kontakt z najbliższą jednostką policji, aby dostarczyć dodatkowe informacje, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności wypadku. Wypadek ten jest przypomnieniem o konieczności zachowania ostrożności na drodze, szczególnie w miejscach, gdzie ruch jest intensywny. Apeluje się do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza limitów prędkości oraz o zwiększoną uwagę w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań. Władze miasta Tczewa wyraziły zaniepokojenie częstotliwością wypadków na tym odcinku i zapowiedziały przegląd infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. Mieszkańcy Tczewa i okolic są zaniepokojeni rosnącą liczbą wypadków drogowych i domagają się od władz lokalnych działań, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa. W odpowiedzi na te obawy, burmistrz miasta zapowiedział spotkanie z przedstawicielami służb drogowych, policji oraz straży miejskiej, aby omówić możliwe rozwiązania i strategie prewencyjne. Tymczasem, mieszkańcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności i współpracę z służbami, aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości. W chwili obecnej, aleja Solidarności jest częściowo otwarta dla ruchu, ale kierowcy mogą spodziewać się dalszych opóźnień, dopóki nie zostanie przywrócony normalny przepływ ruchu. Zaleca się poszukiwanie alternatywnych tras lub opóźnienie podróży, jeśli to możliwe. Wszelkie nowe informacje dotyczące wypadku będą sukcesywnie aktualizowane przez lokalne media i służby miejskie. Wszystkim uczestnikom ruchu życzymy bezpiecznej podróży i apelujemy o zachowanie rozwagi na drogach.

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx9.xx8 
 • +4

  x_gość

  10.07.2024, 15:28

  bus jakiego przewożnika?

  JEŻELI TO BUS PRZEWOZNIKA "Latocha" to można spodziewać się różnych zdarzeń tj. nikt nie sprawdza stanu technicznego pojazdów, kierowcy z brakiem doświadczenia prowadzenia pojazdów i przewozu osób. DALEJ POZWALAJCIE TAKIEMU PRZEWOŻNIKOWI WYkonywać usługi transportowe.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx3.xx1 
 • +1

  Dominik_gość_gość_gość

  11.07.2024, 21:05

  Wypadek

  Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.