odbyło się
08
12.2013
Niedziela
W niedzielę 01.12.2013r Latocha Agropom Tczew podjął na własnym parkiecie drużynę z Żukowa. Tczewianie pewnie wygrali pokonując rywala 37:32(21:15).

Początek meczu był bardzo wyrównany dla obu drużyn, do 12 minuty wynik meczu oscylował wokół remisu.

Przełamanie nastąpiło gdy gospodarze wypracowali kilkubramkową przewagę by po pierwszej połowie tablica wyników wskazywała 21:15 dla tczewian.

W drugiej części spotkania podopieczni trenera Tomasza Śmiełowskiego udowodnili, że są w świetniej dyspozycji powiększając przewagę do 8 bramek. Goście podjęli walkę, lecz nie byli w stanie dogonić rywala. Ostateczny wynik XI kolejki to 37:32.

Kolejny mecz odbędzie się w niedzielę 08.02.2013 o godz. 14:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10 Latocha Agropom Tczew podejmie zespół z Wejherowa. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Latocha Agropom Tczew w składzie: Lewandowski Łukasz, Komorowski Wojciech, Dębowczyk Patryk(7), Lesiński Daniel(7), Daszek Wojciech(4), Jędryszek Michał(3), Kurczyński Szymon(3), Szupiluk Mateusz(3), Wasilewski Adam(3), Latocha Tomasz(2), Skonieczny Łukasz(2), Brzoza Tomasz(1), Jastrzębski Piotr(1), Różycki Paweł(1), Waldecker Krzysztof

Przybliżona lokalizacja na mapie

To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Królowej Marysieńki 10" na większej mapie - kliknij tutaj