Rodzinne warsztaty w Fabryce Sztuk

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
09
03.2024
Sobota
Rodzinne warsztaty w Fabryce Sztuk
Sobotnie warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk - to spotkania dla dzieci na ogół w wieku 3-8 lat i ich opiekunów. Wykonanie wspólnej pracy plastycznej wzmacnia relacje dziecka z rodzicem, a ponadto stanowi drogę do rozwoju artystycznego młodego warsztatowicza. Dzieci rysują, malują, wycinają, wyklejają, składają, dokonują wyboru kolorystyki. Każde spotkanie - to inny temat przewodni. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy.

A co nas czeka podczas najbliższych zajęć 9 marca?
- Barbara Millicent Roberts, czyli... najbardziej popularna lalka na świecie, ale dlaczego Barbie? Tak twórczyni najsłynniejszej lalki - Ruth Handler - zdrobniale zwracała się do swojej córki - Barbary. Każda posiadaczka choćby jednego egzemplarza lalki boryka się z problemem... co z akcesoriami, wszędzie ich pełno, gdzie je schować, żeby nie zgubić?
Z okazji Dnia Barbie, w sobotę, stworzymy wyjątkowe boxy i rozwiążemy problem zgubionego bucika czy grzebyka. Na warsztaty możesz zabrać swoją ulubioną lalkę, możesz się nawet przebrać, jeśli w taki sposób chcesz obchodzić TEN Dzień! - zachęcają do udziału w warsztatach animatorzy z Fabryki Sztuk.

termin: 9.03 godz. 12.00

miejsce: Fabryka Sztuk Tczew ul. 30 Stycznia 4 budynek główny

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Tecelski_gość

  09.03.2024, 15:04

  Byliśmy, dziękujemy :)

  Dziękujemy za fajne wydarzenie ????

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx2.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.