Latocha Agropom Tczew remisuje z ALFĄ 99 Strzelno

odbyło się
01
12.2013
Niedziela
W minioną sobotę (23.11.2013) w Strzelnie szczypiorniści Latocha Agropom Tczew zmierzyli się z Alfą 99 Strzelno w ramach IX kolejki II ligi mężczyzn w piłce ręcznej. Po bardzo wyrównanej grze obu drużyn w pierwszej części spotkania to tczewianie na swoją korzyść zakończyli pierwszą połowę wynikiem 13:14. Po przerwie obie drużyny reprezentowały podobny poziom gry w wyniku czego cały mecz zakończył się remisem (29:29).

Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (01.12.2013) w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Królowej Marysieńki 10 w Tczewie o godz. 14:00 Latocha Agropom Tczew podejmie zespół GKS Żukowo. Panowie liczą, że tym razem rozgromią rywala przed własną publicznością i 2 punkty pozostaną w Tczewie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy oraz liczymy na gorący doping kibiców.!!