Kultura dostępna

odbyło się
22
12.2016
Czwartek
Tczew - "Hel" - KULTURA DOSTĘPNA

"Hel" - KULTURA DOSTĘPNA

Już 22 grudnia w kinie Helios kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. Tym razem zapraszamy na film „HEL”. Projekt Kultura Dostępna w kinach w 2015 roku umożliwił szerokiej publiczności dostęp do nowych i najbardziej docenianych polskich filmów. W 2016 roku, w nowej edycji projektu, Widzowie zobaczą między innymi najnowsze produkcje nagradzane na ostatnim Festiwalu Filmowym w Gdyni.

HEL
Od lat: 15
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: Polska [2015]
Opis filmu
W niewyjaśnionych okolicznościach, w odciętym od świata i na pozór spokojnym półwyspie helskim, dochodzi do tajemniczej zbrodni. Łączy ona ze sobą młodego chłopaka Kaila (Marcin Kowalczyk) oraz Milę (w tej roli debiutantka, Małgorzata Krukowska) - striptizerkę z lokalnego baru. Głównym podejrzanym w sprawie jest amerykański pisarz Jack (Philip Lenkowsky), który przyjechał do Polski pisać nowy scenariusz. Wkrótce jednak policyjne śledztwo odkryje mroczne sekrety mieszkańców kurortu.

ZAPRASZAMY !!!
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Nadchodzące wydarzenia

Tczew - Doradztwo feng shui

Doradztwo feng shui

Ile razy się przeprowadzałeś/aś? Co było lub może jest powodem, że znowu planujesz zmienić mieszkanie? Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to jak nam się żyje, zależy w pewnym stopniu od tego gdzie spędzamy nasze życie, a dokładniej mówiąc,...