Mecz Meblex - T.C.Z. Przedłużony rzut karny wykonuje Wojciech Chyła (T.C.Z.) - trafia w słupek
Tczew - Futsalowe rozgrywki trwają

Futsalowe rozgrywki trwają

Wyniki VI i VII kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego


VI kolejka (18.12.2010)

1.Piekarnia J.Wąs - Stalco 8-2 (3-0)
Strzelcy bramek:
Piekarnia J.Wąs: Wojciech Bieszka (3), Marek Bieszka (2), Mateusz Wołoszyk (1), Gerard Kneba (1), Radosław Kolasa (1).
Stalco: Michał Kleister (1), Jakub Fabich (1).
Napomnienia:
Wojciech Bieszka (Piekarnia J.Wąs).

2. T.C.Z. - D.S. Systemy Grzewcze 3-4 (2-2)
Strzelcy bramek:
T.C.Z.: Tomasz Bronk (1), Krzysztof Neubauer (1), Wojciech Chyła (1).
D.S. Systemy Grzewcze: Kamil Nowaczyk (3), Krzysztof Czarnecki (1).
Napomnienia:
Krzysztof Pepliński (T.C.Z.).

3. Quchnia Smaq - Meblex 2-7 (1-3)
Strzelcy bramek:
Quchnia Smaq: Krystian Bleja (1), Łukasz Araszewicz (1).
Meblex: Patryk Zittrich (2), Oskar Holz (1), Łukasz Zawoliński (1), Mateusz Kuzimski (1), Łukasz Skalski (1), Bartosz Szweda (1).
Napomnienia:
Łukasz Araszewicz (Quchnia Smaq), Mateusz Tuzimski (Meblex).

4. Dzieci Tartanu - AlfaTravel 3-1 (0-0)
Strzelcy bramek:
Dzieci Tartanu: Wszołek (2), Mateusz Sroka (1).
AlfaTravel: Piotr Malkowski (1).
Napomnienia:
Mateusz Wiącek (Dzieci Tartanu), Wszołek (Dzieci Tartanu).

5. LZS Ajagore - Resteks 5-3 (2-2)
Strzelcy bramek:
LZS Ajagore: Patryk Tutkowski (2), Wojciech Iwulski (1), Marcin Jóźwiak (1), Daniel Pepliński (1).
Resteks: Piotr Liebrecht (2), Marcin Korda (1).
Napomnienia:
Patryk Tutkowski (LZS Ajagore).

VII kolejka (19.12.2010)

1.AlfaTravel - LZS Ajagore 6-7 (2-1)
Strzelcy bramek:
AlfaTravel: Łukasz Rataj (2), Paweł Radzimski (2), Marcin Czarnecki (1), Marcin Biernat (1).
LZS Ajagore: Kamil Gronkowski (3), Patryk Tutkowski (2), Adam Szamp (2).
Napomnienia:
Adam Szamp (LZS Ajagore), Kamil Gronkowski (LZS Ajagore), Marcin Biernat (AlfaTravel), Piotr Pryll (LZS Ajagore), Adam Szamp (LZS Ajagore), Marcin Biernat (AlfaTravel), Maciej Saczuk (AlfaTravel).
Wykluczenia:
Marcin Biernat (AlfaTravel), Łukasz Rataj (AlfaTravel), Adam Szamp (LZS Ajagore).

2. Resteks - Quchnia Smaq 5-2 (4-1)
Strzelcy bramek:
Resteks: Jacek Radziszewski (3), Tomasz Kielbratowski (1), Piotr Liebrecht (1).
Quchnia Smaq: Karol Łucarz (2).
Napomnienia:
Jacek Radziszewski (Resteks).

3. Meblex - T.C.Z. 9-1 (3-0)
Strzelcy bramek:
Meblex: Paweł Żelechowski (4), Łukasz Zawoliński (1), Michał Jancen (1), Mateusz Kuzimski (1), Kamil Lisewski (1), Łukasz Skalski (1).
T.C.Z.: Wojciech Chyła (1).
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (T.C.Z.), Patryk Zittrich (Meblex).

4. Stalco - Dzieci Tartanu 0-9 (0-2)
Strzelcy bramek:
Dzieci Tartanu: Mateusz Wiącek (3), Mateusz Sroka (3), Krzysztof Stefański (1), Adam Prusaczyk (1), Rafał Wszołek (1)
Napomnienia:
Rafał Wszołek (Dzieci Tartanu), Krzysztof Stefański (Dzieci Tartanu).

5. D.S. Systemy Grzewcze - Piekarnia J.wąs 4-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
D.S. Systemy Grzewcze: Marek Czarnecki (1), Maciej Grzesik (1), Stanisław Karnat (1), Kamil Nowaczyk (1).
Piekarnia J.Wąs: Wojciecha Bieszka (2), Radosław Kolasa (1).
Napomnienia:
Maciej Drewa (Piekarnia J.Wąs), Tomasz Bieszka (Piekarnia J.Wąs), Łukasz Zawadzki (D.S. Systemy Grzewcze).
Skład zespołu Qchnia Smaq
Szymon Giza
Michał Wierycho
Sławomir Furmanek
Sławomir Michna
Krystian Bleja
Tomasz Base
Wojciech Adamczyk
Tomasz Janke
Karol Łucarz
Łukasz Araszewicz
Piotr Piwoński

Tabela Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2010/2011
L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. Meblex 7 21 7 0 0 66:12 54
2. Dzieci Tartanu 7 21 7 0 0 49:13 36
3. LZS Ajagore 7 15 5 0 2 40:29 11
4. D.S. Systemy Grzewcze 7 15 5 0 2 31:24 7
5. Resteks 7 9 3 0 4 21:27 -6
6. AlfaTravel 7 7 2 1 4 29:38 -9
7. T.C.Z. 7 7 2 1 4 25:34 -9
8. Piekarnia J.Wąs 7 6 2 0 5 29:41 -12
9. Quchnia Smaq 7 3 1 0 6 18:46 -28
10. Stalco 7 0 0 0 7 14:59 -45


Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT
18 bramek - Patryk Tutkowski (LZS Ajagore);
11 bramek - Kamil Nowaczyk (D.S. Systemy Grzewcze), Wojciech Bieszka (Piekarnia J.Wąs);
10 bramek - Mateusz Wiącek (Dzieci Tartanu), Mateusz Sroka (Dzieci Tartanu), Paweł Żelechowski (Meblex);
9 bramek - Krystian Rąbczyk (Dzieci Tartanu), Oskar Holz (Meblex);
7 bramek - Łukasz Ślizewski (AlfaTravel), Przemysław Neubauer (T.C.Z.), Szymon Muszyński (Meblex), Jacek Radziszewski (Resteks), Karol Łucarz (Quchnia Smaq), Łukasz Skalski (Meblex), Łukasz Zawoliński (Meblex);

Terminarz VIII kolejki (2.01.2011)
16.00 Resteks - Draco Team
16.50 Piekarnia J.Wąs - Meblex
17.40 Dzieci Tartanu - D.S. Systemy Grzewcze
18.30 Quchnia Smaq - T.C.Z.
19.20 LZS Ajagore - Stalco

Wszystkim uczestnikom rozgrywek, ich rodzinom, znajomym i wszystkim kibicom życzymy:

Świąt białych, pachnących choinką,
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.
Świąt dających radość, odpoczynek
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.


Organizator Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
Dodaj komentarz

  • +2

    Jancen_gość

    22.12.2010, 12:45

    Kiedy graliśmy z Systemami grzewczymi była prawdziwa sauna myślałem ,że nie wytrzymam mój kaloryfer i jeszcze systemy grzewcze

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx5.xx9 
  • -2

    ....._gość

    22.12.2010, 21:39

    Widze ze juz zaczynaja sie komenatrze ktore pisza osoby podszywajace sie pod zawodnikow meblexu ludzie jestescie zalosni i starsznie zazdrosni

    Odpowiedz
    IP: 77.253.xx2.xx5 
  • -6

    Kapłan _gość

    24.12.2010, 05:11

    Kościół

    Przypominam ,iż najbliższa Msza odbedzie się w niedzielę wasz Kapłan Mateusz Wiącek. Zapraszam również na Pasterkę moi drodzy parafianie .Pozdrowienie Dla waszych rodzin oraz najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt .

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia