Dziś jest sobota, 3 grudnia 2016r, godz. 07:46
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Gryf zaczął sparingi - w meczu z Rodłem 9 goli

Opublikowano: sobota, 21.01.2012, 22:21. Ilość komentarzy: 2

Zmień rozmiar tekstu: A A A

W pierwszym sparingu Gryf rozgromił Rodło Kwidzyn 8:1.

Spotkanie toczyło się pod zdecydowane dyktando Gryfa. Widać było różnicę poziomów dzielącą obie drużyny. Jednak pomimo wysokiej porażki, kwidzynianie walczyli bardzo ambitnie i w końcówce meczu zdobyli zasłużenie honorowego gola. Kanonadę strzelecką rozpoczął Meler. W 20 minucie błysnął nasz nowy zawodnik Wojciech Zyska, który potężną bombą z 25 metrów nie dał szans bramkarzowi gości. Pięć minut później spokój w polu karnym zachował Poźniak i było 3:0. W 33 minucie popis umiejętności dał Meler, który z dziecinną łątwością ograł obrońców Rodła i przenosząc piłkę nad bramkarzem, zdobył czwartą bramkę. Po przerwie Gryf dalej atakował i w 55 minucie bardzo ładną bramkę zdobył Sroka. Chwilę później testowany piłkarz KP Starogard Kacper Siora (na zdjęciu) po indywidualnej akcji zdobył szóstą bramkę, by po chwili asystować przy siódmej , której autorem był Zittrych. Kwardans później Zittrich wypatrzył Tutkowskiego na czystej pozycji. Bardzo dobre podanie kolegi Tutkowski zamienił na gola numer osiem. W samej końcówce Rodło uratowało twarz i zdobyło honorową bramkę.

W dniu dzisiejszym nie oglądaliśmy Daniela Podbereźnego, Krystiana Kiwatrowskiego, Andrzeja Borysa, Sławomira Riebandta i Jakuba Rezmerowskiego. Cała piątka rano odbyła trening w siłowni klubowej. Co prawda po meczu z V ligowcem wniosków wielkich wyciągać nie można, ale podobała się gra Michała Hadrysiaka, który dyrygował defensywą, na wysokim poziomie zagrał Zyska. Na plus także oceniamy występ Łukasza Seroki i Kacpra Siory. W pierwszej połowie zagrał piłkarz II ligowych Wigier Suwałki - Tomek Barczak. Widać duży potencjał i możliwości tego gracza. Trochę brakuje kondycji, ale właśnie ten zimowy okres jest idealny do nadrobienia zaległości i odpowiedniego naładowania "akumulatora". Za tydzień gramy w Malborku z IV ligową Pomezanią.

GRYF (I połowa): Łukasz Dus, Łukasz Seroka, Michał Lepczak, Michał Hadrysiak, Łukasz Gajewski, Wojciech Zyska, Tomasz Barczak, Maciej Meler, Łukasz Zawoliński, Jakub Poźniak, Patryk Zittrich
GRYF (II połowa): Damian Janiszewski, Oskar Holz, Łukasz Seroka, Michał Hadrysiak, Łukasz Skalski, Michał Dimitrzyk, Kacper Siora, Mateusz Sroka, Patryk Tutkowski, Jakub Poźniak, Patryk Zittric
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technika Usług Kosmetycznych odbiera Katarzyna Krzemińska. W planie - własna działalność gospodarcza w zdobytym zawodzie w Anglii. Dyplom wręcza dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego „Nauka” Mari

Data: 22.01.2012, 07:29
Nareszczie trener manuszewski daje szanse mlodym dmitrzyk sroka zawolinski poznika zitrich holz ktorzy oprocz tego ostatniego za duzej szansy nie dostawali w tym sezonie i testowani wynik jak i gra na plus brawo Trenerze brawo gryf
-1
L.W. ~ Legionista_gość
IP: 86.179.xx8.xx8
Data: 25.01.2012, 01:26
czytam i czytam napinki biało zielonych i niebiesko żółtych spoko hehe NIE JESTEM kibicem ani jednych ani drugich i tyle ale mniejsza. Czy sa jeszcze w tczewie kibice Legii Warszawa ?? Pamietam jak chodzilem do podstawówki(a było to jakies 15-14 lat temu...SP nr.11) była ich masa co sie stalo czyzby nagle arka i lechia tylko w tczewie?? Kibice Legii pokazcie sie i udowodnijcie ze jestesmy najlepszymi kibicami w PL. apropo LGFT gratulacje za akcje dobroczynne i charytatywne w jakich uczestniczycie. WIELKI SZACUN
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.