Gryf 2009 Tczew - Chojniczanka II Chojnice 4:1 (0:0)

Unia Tczew - Gryf 2009 (fot. tcz.pl)
Gryfici pewnie pokonali rezerwy Chojniczanki 4:1. W pierwszej, dość bezbarwnej połowie, jedynym godnym odnotowania faktem była czerwona kartka dla zawodnika z Chojnic. W drugiej połowie grało się już zdecydowanie łatwiej choć trzeba przyznać, że Chojniczanka II, złożona z młodych zawodników grała dobrze i na pewno zaskakująca jest ich pozycja w tabeli.

Skład: Janiszewski, Zittrich, Saczuk, Hadrysiak (75' Damaszke), Włodowski, Malarski (65' Kowalczyk), Grzesiak (46' Kołodziej), Sroka, Litwiński (46' Olszewski M.), Dmitrzyk, Nadolny

Rezerwa: Rajch, Nowaczyk, Plewniak

Bramki: Nadolny x2, Olszewski M., Sroka

Od 44 minuty goście grali w 10-tkę.

Wynik spotkania otworzył Nadolny (52 min) zamykając świetne dogranie Malarskiego, ze skrzydła. Chwilę później było już 2:0 - iście profesorskim uderzeniem w okienko popisał się Michał Olszewski (58 min). W 62 minucie goście zdobyli piękną bramkę z rzutu wolnego - autorem Błażej Jankowski - jedyny zawodnik w szeregach Chojniczanki, który nie był w wieku juniorskim. W 64 minucie Sroka zamknął świetną wrzutkę Dmitrzyka i zrobiło się 3:1 dla Gryfa. Wynik spotkania ustalił Nadolny zdobywając bramkę w 76 minucie.