Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej i Tenisa Ziemnego

zobacz galerię zdjęć: 3
Jak co roku Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zorganizowało Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej i tenisa Ziemnegodla uczniów Szkół Podstawowych. W sobotę 7 grudnia na zawody zgłosiły się 24 zespoły, w tym 1 żeński, 161 chłopców i 5 dziewcząt.

Drużyny zostały podzielone na osiem 3-zespołowych grup, z których do fazy finałowej awansowali zwycięzcy. Następnie grano systemem pucharowym.
Zwyciężył zespół „FC mama mnie nie chce”, który w finale 1:0 pokonał „REAL”. W meczu o IIIm zespół „Nikt mnie nie chce” 3:2 pokonał „Szwadron Biedronek”. Zespół dziewcząt z braku rywalek grał razem z chłopcami. Pomimo tego, że odpadły w fazie grupowej, dziewczęta otrzymały okazały puchar za I miejsce w swojej kategorii.

Zespół dziewcząt o nazwie „Teodorki” ze Szkoły Podstawowej Nr 12 wystąpił w składzie: