Anna Rzepczyk piąta w Spale, Katarzyna Godlewska ze srebrem

Lekkoatletyka (fot. Sambor Tczew)
Trwają Halowe Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale. Podczas zawodów swój rekord życiowy ustanowiła zawodniczka Sambora - Anna Rzepczyk.

Na odbywających się Halowych Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale podopieczna Tadeusza Galińskiego, Anna Rzepczyk w pierwszym dniu startów zajęła VI miejsce z wynikiem 5,49m uzyskanym w 4 próbie.

W drugim dniu HMP J. i JMŁ. Anna Rzepczyk w trójskoku uplasowała się na 5 miejscu z nowym rekordem życiowym 11,85 m - aby uzyskać brązowy medal należało skoczyć 12,22m. Gratulujemy życiówki i życzymy dalszych sukcesów w sezonie letnim.

[Aktualizacja]

srebrny medal na halowych mistrzostwach juniorów (2013-01-26)

Na odbywających się HMJ i juniorów młodszych w LA zawodniczka trenera Tadeusza Galińskiego, Katarzyna Godlewska (juniorka młodsza) wynikiem 162 cm w skoku wzwyż zdobyła srebrny medal. Gratulacje dla zawodniczki i Trenera!

Z kolei w trwającym 3 dniu HMP J. i JMŁ. podopieczny trenera Tadeusza Galińskiego Kamil Chamski, wynikiem 6,40 m w skoku w dal w zajął VI miejsce. Wynik osiągnął w V kolejce.