Sztorm Gdańsk - Gryf 2009 Tczew 6:3 (5:2)

W ostatnim meczu sezonu dziewczyny z Tczewa przegrały 6 do 3 z zespołem z Trójmiasta. Pierwsza połowa meczu to duża przewaga zespołu z Gdańska, czego faktem było prowadzenie 3 do 0 po 15 pierwszych minutach gry. Druga połowa bardziej wyrównana jednakże z lekkim wskazaniem na mistrzynie III Pomorskiej Ligi kobiet.

W drugiej odsłonie jednakże było widać już duże zaangażowanie dziewczyn z Tczewa. Wystąpiło już kilka składnych akcji i mecz stał się bardziej wyrównany czego dowodzi wynik drugiej połowy 1:1.

Kobiecy zespół Gryfa kończy ligę na 5 miejscu z 4 punktami straty do trzeciego Olimpico Malbork, oraz 1 punktem do czwartego zespołu z Bytowa. Gryf strzelił 76 bramek (co pod tym względem daje nam II miejsce w lidze), a stracił 53, co w dużym stopniu przyczyniło się to 5, a nie wyższego miejsca w lidze.

Sezon się skończył, a zawodniczki z Tczewa już przygotowują się do następnego.

Postaramy się, aby był jeszcze lepszy od poprzedniego, pierwszego naszego sezonu w III Pomorskiej lidze kobiet.