Wyniki IX kolejki 2 ligi - ALPN 2016.
II liga (14.06.2016)
1. Żwirownia Rokitki - Czatkovia 14-2 (9-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (7), Przemysław Zawoliński (5), Adam Marcisz (1), Marcin Wolski (1);
Czatkovia: Przemysław Andrzejewski (1), Wojciech Kreja (1).
2. PB Euro-Gres - Tapflo 0-6 (0-2)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Włodzimierz Netkowski (2), Maciej Trochowski (2), Krzysztof Czarnecki (1), Krzysztof Wójcik (1).
3. PanLink Team - Lichnowy 3-4 (1-1)
Strzelcy bramek:
PanLink Team: Jakub Przanowski (2), Kamil Nahajowski (1);
Lichnowy: Igor Rutkowski (2), Michał Kocik (1), Bartosz Karaś (1).
4. KM Przystań - Maszrol 6-1 (3-0)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Lemke (4), Michał Sadowski (2);
Maszrol: Nikolay Yankov (1);
Napomnienia:
Jakub Posorski (KM Przystań).
5. VITIS - Ogrody Marzeń - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
22 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
21 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
13 bramek - Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń);
10 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń);
9 bramek - Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki);
8 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań), Michał Stuczyński (KM Przystań);
7 bramek - Patryk Lemke (KM Przystań), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki);
6 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Aleksander Mihayov (Czatkovia), Dawid Tessmer (PanLink Team), Patryk Różański (KM Przystań), Radosław Luzeńczyk (Lichnowy), Krzysztof Czarnecki (Tapflo);
5 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo), Michał Kocik (Lichnowy), Jakub Przanowski (PanLink Team), Adrian Orzłowski (Maszrol), Mateusz Wołoszyk (Tapflo);
4 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Maciej Trochowski (Tapflo), Tomasz Bzówka (Maszrol);
3 bramki - Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Marek Czarnecki (Tapflo), Mateusz Tramowski (Maszrol), Maciej Nowiński (PanLink Team), Marek Korczyński (Czatkovia), Dawid Frost (VITIS-Ogrody Marzeń), Bartosz Karaś (Lichnowy), Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki), Nikolay Yankov (Maszrol), Igor Rutkowski (Lichnowy);
Harmonogram spotkań:
I kolejka runda rewanżowa (23.08.2016 - wtorek)
1) 17.00 Lichnowy - KM Przystań
2) 17.50 Tapflo - PanLink Team
3) 18.40 Czatkovia - PB Euro-Gres
4) 19.30 VITIS - Ogrody Marzeń - Żwirownia Rokitki
5) 20.20 Maszrol - pauza
II liga (14.06.2016)
1. Żwirownia Rokitki - Czatkovia 14-2 (9-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (7), Przemysław Zawoliński (5), Adam Marcisz (1), Marcin Wolski (1);
Czatkovia: Przemysław Andrzejewski (1), Wojciech Kreja (1).
2. PB Euro-Gres - Tapflo 0-6 (0-2)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Włodzimierz Netkowski (2), Maciej Trochowski (2), Krzysztof Czarnecki (1), Krzysztof Wójcik (1).
3. PanLink Team - Lichnowy 3-4 (1-1)
Strzelcy bramek:
PanLink Team: Jakub Przanowski (2), Kamil Nahajowski (1);
Lichnowy: Igor Rutkowski (2), Michał Kocik (1), Bartosz Karaś (1).
4. KM Przystań - Maszrol 6-1 (3-0)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Lemke (4), Michał Sadowski (2);
Maszrol: Nikolay Yankov (1);
Napomnienia:
Jakub Posorski (KM Przystań).
5. VITIS - Ogrody Marzeń - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
22 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
21 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
13 bramek - Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń);
10 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń);
9 bramek - Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki);
8 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań), Michał Stuczyński (KM Przystań);
7 bramek - Patryk Lemke (KM Przystań), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki);
6 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Aleksander Mihayov (Czatkovia), Dawid Tessmer (PanLink Team), Patryk Różański (KM Przystań), Radosław Luzeńczyk (Lichnowy), Krzysztof Czarnecki (Tapflo);
5 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo), Michał Kocik (Lichnowy), Jakub Przanowski (PanLink Team), Adrian Orzłowski (Maszrol), Mateusz Wołoszyk (Tapflo);
4 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Maciej Trochowski (Tapflo), Tomasz Bzówka (Maszrol);
3 bramki - Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Marek Czarnecki (Tapflo), Mateusz Tramowski (Maszrol), Maciej Nowiński (PanLink Team), Marek Korczyński (Czatkovia), Dawid Frost (VITIS-Ogrody Marzeń), Bartosz Karaś (Lichnowy), Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki), Nikolay Yankov (Maszrol), Igor Rutkowski (Lichnowy);
Harmonogram spotkań:
I kolejka runda rewanżowa (23.08.2016 - wtorek)
1) 17.00 Lichnowy - KM Przystań
2) 17.50 Tapflo - PanLink Team
3) 18.40 Czatkovia - PB Euro-Gres
4) 19.30 VITIS - Ogrody Marzeń - Żwirownia Rokitki
5) 20.20 Maszrol - pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (2) dodaj komentarz
Witek_gość
15.06.2016, 09:40
ViVA
Tylko Lichnowy !!!
Odpowiedzty_gość
15.06.2016, 18:21
Lichnowy maja suchego Kękę na bramce ;D
Odpowiedz