Chłopcy z TMK rozegrali swój pierwszy mecz

W niedzielę 9. lutego swój pierwszy turniej w lidze Zuchów rozegrali Nasi chłopcy z TMK! Dla większości chłopców były to pierwsze rozgrywki w życiu!

Na początku pierwszego meczu pojawiła się trema i zdenerwowanie, co wykorzystał zespół z Kwidzyna i do połowy prowadził 10:5. Druga połowa obfitowała w sporo błędów w obronie Naszego zespołu co doprowadziło do powiększenia prowadzenia drużyny przeciwnej. Pierwszy mecz przegrywamy 34:11!

Kolejny mecz przyniósł sporo emocji, a do rozstrzygnięcia była potrzebna dogrywka! Do połowy prowadzenie 14:5, w drugiej połowie pościg Młodych Lwów z Gdańska doprowadził do remisu 18:18. W dogrywce ciężar gry na swoje barki wziął jeden z najmłodszych Naszych graczy Igor Stolarz rocznik 2005, który rzucając 3 pkt w dogrywce i łącznie 10 pkt w meczu poprowadził Nasz zespół do zwycięstwa 21:18! Gratulujemy! Trenerem zespołu jest Michał Ziębiński