We wrześniu mundurowi mają ręce pełne roboty. Chodzi o bezpieczeństwo dzieci

Początek roku szkolnego to okres wzmożonej pracy służb mundurowych. Powrót do szkoły to okres wzmożonych patroli i akcji profilaktycznych. Tczewscy policjanci otrzymali ostatnio od władz miasta odblaski, które będą przekazywać maluchom z tczewskich szkół. Działania związane z powrotem do szkół prowadzą również tczewscy strażnicy miejscy. Przez cały wrzesień musimy liczyć się ze wzmożonymi patrolami w okolicy szkół. Mundurowi apelują, aby już od najwcześniejszych lat wpajać najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drogach - i podkreślają, że to właśnie rodzice powinni świecić przykładem.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10000 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 948 846 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Wiola _gość_gość

  09.09.2019, 19:23

  Szkoła nr 5

  Poprosimy więcej patroli przy szkole nr 5. To chyba jedna z nielicznych szkół w Tczewie, gdzie tylko chodnik dzieli ją od ulicy. Są światła... ale kierowcy jeżdżą tam zdecydowanie za szybko!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.