W niedzielę wybory. Garść praktycznych informacji

Wielkimi krokami zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Już 26 maja wybierzemy swoich przedstawicieli w Brukseli. Głosować będziemy od godziny 7 - 21. Tczewianie będą głosować w 28 obwodach - w tym trzy są zamknięte. Mieszkańcy Górek będą w tym głosować w nowej siedzibie - MBP.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 996 055 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (13)
dodaj komentarz

 • -3

  Ziutek_gość

  23.05.2019, 13:18

  Ogólnopolska strategia

  http://www.youtube.com/watch?v=gZKqLVT3oAs

  Odpowiedz
  IP: 213.128.xxx.xx0 
 • -1

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  23.05.2019, 14:20

  UJAWNIAMY !!!

  Skandal ! Ustawa Anty 447 wyrzucona z porządku obrad przez PiS! USTAWA MICHALKIEWICZA SUBITO ! 26 Maja głosuj na KONFEDERACJĘ!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx6.xx5 
  +1

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  23.05.2019, 14:31

  UJAWNIAMY !!!

  Od 4 lat izraelskie Ministerstwo ds. Równości Społecznej pracuje z polskim rządem nad restytucją mienia żydowskiego! Wizyta delegacji rządu Izraela w Polsce to kolejny etap rozmów! Nie pozwól na grabież Polski! 26 Maja nie głosuj na PiS! GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx6.xx5 
 • -2

  TYLKO WIOSNA_gość

  23.05.2019, 13:52

  BRAWO LGBT I SKRYTOPŁCIOWOŚĆ

  http://www.youtube.com/watch?v=zKEwecxQbBU TYLKO GEJE NA RODZICOW DZIECKA

  Odpowiedz
  IP: 176.122.xx2.xx8 
 • Patriota niezależny_gość_gość__gość

  23.05.2019, 20:33

  UJAWNIAMY !!!

  Skandal! Ustawa Anty 447 wyrzucona z porządku obrad przez PiS! Ustawa Michalkiewicza SUBITO ! 26 Maja głosuj na KONFEDERACJĘ!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx9.xx7 
  +1

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  23.05.2019, 20:37

  UJAWNIAMY !!!

  Obserwuj : http :// tnij.tcz.pl/?u=4e5e3c . twitter com/ medianarodowe

  Cytuj
  IP: 188.146.xx9.xx7 
  -2

  kis_gość

  23.05.2019, 21:48

  PRECZ Z DYKTATURĄ KOBIET !!!!!

  Cytuj
  IP: 178.235.xx8.xx0 
 • -3

  anonim_gość

  23.05.2019, 22:21

  do Patriota niezależny_gość_gość__gość

  "Od 4 lat izraelskie Ministerstwo ds. Równości Społecznej pracuje z polskim rządem nad restytucją mienia żydowskiego! Wizyta delegacji rządu Izraela w Polsce to kolejny etap rozmów! Nie pozwól na grabież Polski! 26 Maja nie głosuj na PiS! GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ!"

  A ja mam pytanie - czytałeś, lub zainteresowałeś chociaż co w tej ustawie jest? Bo z tego co mi wiadomo, ustawa tylko określa zasady co roku sprawozdonia z sytuacji reprywatyzacji mienia po - żydowskiego przez Departament Stanu (co i tak sam w sobie regularnie robił bez tej ustawy). Wobec tego, to tak, jakby Nasz rząd stworzył ustawę o tym, jakby IPN co rok przedstawiał sprawozdanie jak IPN o zwrocie majątku polskiego przez władze Ukrainy i Białorusi - czyli gówno można na podstawie tej ustawy :). Sama w sobie ustawa 447 nie zawiera żadnych regulacji dotyczących możliwości dochodzenia zwrotu, także wszyscy mogą się pocałować w d***** z dochodzeniem majątku - nadal pozostaje to suwerenna kwestia państwa. A waszym gadaniem o tej ustawie 447, tylko pokazuje jakoby nasz kraj już dawno utracił suwerenność i jest już 51 stanem ameryki - uspokójcie się dzieciaki i wracajcie do szkoły i uczcie się histori bo chyba ominęliście okres 1933 - 1956, jak i całą historię. Każdy kto był wtedy w szkole wiedział, że ani faszyzm, ani komunizm nie jest niczym dobrym a piekłem na ziemi. Patriotyzm nie polega na nienawiści wobec grup społecznych którzy mają odmienne poglądy. Najlepiej w naszej historii widać w konstytucji 3 maja i odzyskaniu niepodległości w 1918 - ludzie o różnych poglądach a także niekiedy skonfliktowani osobiście potrafili pojednać i działać na rzecz większego dobra - dziś coś takiego to jest marzenie uciętej głowy. . Ale w naszym społeczeństwie sprawdzają się również słowa Churchilla - W rzeczywistości stwierdzić trzeba, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu. Także tego.... z czym do ludzi?!

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx8.xx3 
 • +3

  Konfederacja..._gość

  23.05.2019, 22:29

  tylko Oni....

  ...mają najwięcej do zaproponowania Polakom i Polkom. Oczywiście jest duża szansa na doskonały wynik, ale nie można wykluczyć, że PiS albo tzw. Koalicja pojedzie z urnami , aby Janusze i Grażynki oddawali na nich glos nawet nie odchodząc od taśmy w Dovista. Flex.ie lub innym Eatonie...

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx5 
 • -5

  anonim_gość

  23.05.2019, 22:49

  Konfederacja..._gość

  Jaki program? Szczerze mówiąc o ile zawsze jest wybór między dżumą a cholerą, to teraz mamy dżumę, cholerę, tyfus, e-bolę i w pip innych chorób. Żadna opcja polityczna nie proponuje niczego dobrego? Obniżenie podatków? Obniżenie podatków nie ma szans, przy kreatywnej księgowości i polityce keynesizmu - rollowanie długu publicznego czyli podatki w górę a uszczelnianie systemu podatkowego polegające na kreatywnej księgowości. Przy takiej polityce budżetowej załamanie gospodarcze, nie mówiąc o emeryturach, rentach i sytuacji zdrowotnej jest pewne. Demokracja ma tę wadę, że każda, ale to każda opcja polityczna zmienia cokolwiek, co było by dobre (przykłady - SLD rozwaliło służbę zdrowia tworząc NFZ i centralizując to, PO - OFE, które to po skoku Donalda system emerytalny znikł, a PiS to już można też pisać - choćby sądownictwo - jest ok. 700 wakatów na stanowiskach sędziowskich, a na aplikację jest nabór ok. 100 osób, przy czym są braki kadrowe, nie wspominając o wadach proceduralnych - np. często akta przetrzymują biegli). Prawda jest taka, że podatków nie zmniejszymy, nieważne kto będzie, a Konfederacja na bank tego nie zrobi, bo rozleci się szybciej niż zbite lustro. Przykład - Solidarność, w momencie dojścia do władzy ujawniły się podziały, które podzieliły nasz kraj do dziś. Przyznaje się, że potrzeba reformy finansów, gospodarki, emerytalnych, zdrowotnych i sądownictwa - ale na pewno żadna ze stron nie ma do zaoferowania coś co mogło by zdziałać cuda. A Konfederacja obiecuje góry bo nie ma szans wygrać - to tak jakbym IV ligowcem z Pcmima dolnego obiecał wygrane za 3 sezony ekstraligi, bo wiem, że nie mam nic do stracenia. A dojście do władzy konfederacji jako skrajności nie jest nigdy niczym dobrym. W naszym kraju brakuje sensownej partii centrum, która miała by racjonalny program, którym mógłby przyciągnąć osoby. Najsmutniejsze dla mnie jest to, że wystarczy Januszom, Halynom, lemingom ( i wam konfederaci) obiecać góry pełne złota, a później sypnąć groszami abyście byli szczęśliwi. Prawda jest taka, że tak jak Janusz zatrzymał się na TVP, leming - na TVN, tak wy zatrzymaliście się na TV Republice. Skrajność nigdy nie jest rozwiązaniem - skrajność zawsze prowadzi do katastrofy. Sam się przyznaje, ale moim zdaniem demokracja, jak w okresie międzywojennym - rozczarowuje (na tym też, PiS zdobyło władzę - układy, układziki, SB itp.). A kiedy demokracja zawodzi - pojawia się takie NSDAP, lub inne WKP(b), który program zaczyna przyciągać i to jest niebezpieczne. Należy również pamiętać, że abstrakcyjnym hasłem, człowiek sie nie naje, dlatego do władzy dojdzie partia która obieca "chleba i igrzysk (vide: PiS). Jakby ludzie byli ogarnięci ( w polityce, bo jak się patrzy na naszych polityków, to widzę same barany - równiez po za sejmem) to byłoby lepiej. Ale że klasa polityczna "wyginęła za Niemca i Sowieta"...cóż...to już inna historia.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx8.xx3 
 • +4

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  23.05.2019, 23:52

  UJAWNIAMY !!!

  RZĄDY DEMONÓW BRNĄ POLSKĘ W CZELUŚCI PIEKŁA! NARODZIE NALEŻY POWSTRZYMAĆ ZAPĘDY DEMONÓW DLA DOBRA SWOJEGO I POTOMNYCH! OBECNA POLSKA TO TA Z OKRESU MIĘDZYWOJENNEGO! OBY NIE Z ROKU 39 ?! POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN! Ustawa Michalkiewicza SUBITO !!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx7.xx5 
 • -5

  Zenon_gość

  24.05.2019, 14:33

  Ale wysyp ruskich trolli.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx2.xx8 
 • Poldek_gość

  25.05.2019, 14:06

  Gdzie jest...

  No i gdzie jest ta garsc przydatnych informacji. Tu sa tylko informacje dla mieszkancow gorek i dla osob niepelnosprawnych.

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.