Budżet obywatelski - kolejna edycja w realizacji

Jak co roku o tej porze na terenie Tczewa przybywa nowych placów zabaw i siłowni pod chmurką. Wszystko za sprawą realizacji kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. W tegorocznym do realizacji zakwalifikowanych zostało 18 zadań. Część z nich jest już wykonywana. Tradycyjnie - do podziału był milion złotych. Głosowanie, przez Internet i w formie zbierania podpisów do 15 marca br. Mieszkańcy głosowali na łącznie 27 projektów w 12 okręgach. W efekcie głosowania - realizowanych będzie 18 projektów.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 3333 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
4 859 382 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  gosc 29_gość

  14.07.2017, 20:34

  boisko

  a moze tak boisko nad wisla? gdzie dzieci maja grac w pilke? zenada tylko place zabaw i silownie pod chmurka

  Odpowiedz
  IP: 212.10.xx0.xx7 
 • A..._gość_gość

  15.07.2017, 20:50

  budżet

  A na co pójdzie budżet w późniejszych latach? tzn co wymyślą innego niż place zabaw mieszkańcy , gdy już każde osiedle będzie miało plac zabaw ? Jacy ci Tczewiacy mało kreatywni....tylko naprawy placów zabaw i stawianie nowych... a tyle jest innych miejsc, które można fajnie zagospodarować Tylko druga sprawa, że właściciele działek nie wiedza jakie są plany zagospodarowania ich terenów....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx2 
 • +2

  I po co_gość

  18.07.2017, 12:25

  Radni że Starówki, po co inwestujecie w bulwar jedna ręką, a drugą podpisujecie zajęcie trawników na parkingi dla nowych deweloperskich bloków przy bulwarze?

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.