Z kamerą w Radiu Głos. Podglądaliśmy, jak pracuje rozgłośnia

Radio Głos działa od 1994 roku. Jest to największa rozgłośnia na Kociewiu, obejmująca swoim zasięgiem również Kaszuby i Powiśle. Z kamerą podglądaliśmy pracowników radia, by zobaczyć, jak wygląda ich dzień pracy. Więcej w materiale TV Tczew.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7550 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 809 715 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +9

  _gość

  25.04.2013, 10:38

  trochę żal, że kociewie nie ma żadnego radia w eterze - oprócz katolickiego - choć oczywoście gratuluję konsekwncji w realizacji tej inicjatywy

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
 • +2

  Alexandra_gość

  28.04.2013, 17:23

  Good

  Bardzo dobrze wykonane. Dużo można się dowiedzieć o historii ,,Radia Głos'', a najciekawiej było w studiu. Nie wyobrażam sobie tej pracy, tyle tam płyt i tyle przycisków, że szkoda mówić.

  Odpowiedz
  IP: 31.63.xx9.xx0 
 • +1

  duduś_gość

  24.05.2013, 16:15

  radio

  Bardzo fajne radio - powinno mieć mocniejszy nadajnik i być połączone z np. TV Głos. Powinno być konkurencyjne na kociewiu z radiem PLUS. Fajny,ciepły ,prawdziwy reportaż TV Tczew.Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  IP: 195.245.xx3.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.