W trudnych warunkach atmosferycznych na dachu...

Akcja zima (fot. tcz.pl)
Tczew - W trudnych warunkach atmosferycznych na dachu...
...pracują mężczyźni na osiedlu Zatorze.
Bez kasków, odpowiednich zabezpieczeń (co widać gołym okiem) i w padającym śniegu są zmuszeni do prowadzenia prac. Z pewnością znają obowiązujące przepisy, ale kapitalistyczny rynek pokazałby im przysłowiowe drzwi, gdyby o nich zaczęli wspominać-niestety. Zdjęć ze względu na ich pouczcie prywatności nie chcę publikować, ale Straż Miejska może tam w każdej chwili podjechać i zobaczyć to wszystko. Jestem sprzątaczką w tamtym rewirze i obserwuje tą sytuację już od kilku dni a pewnie trwa dłużnej i mam dość spoglądania na to przychylnym okiem. Przecież oni mogą spaść z tego dachu i co wtedy?
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • -3

  Tczewianin_gość

  20.12.2010, 14:11

  Co wtedy?

  Wtedy bd wuj

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx2.xx1 
 • +6

  towarzysz

  20.12.2010, 16:20

  tak to jest

  Niby są przepisy i niby pracownicy mogą mieć oczekiwania względem pracodawcy ale to wszystko fikcja. Nie podoba się to won-szara rzeczywistość kapitalistyczna.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  dd_gość

  20.12.2010, 18:23

  dd

  straz ma to w 4 literach. Iler sniegu na kozen tam normalna syberia,nikt nic z tym nie robi, wogole to osiedle o ktorym nikt nie pamieta,brak sklepu porzadnego ,sniegu po pas...

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx9.xx9 
 • -2

  taschoon

  21.12.2010, 02:29

  A czy to jest jakaś wynajęta firma czy oni sobie sami odśnieżają dachy po sąsiedzku. Nie bardzo orientuję się jak to jest ale jak wchodzę na swój dach to tez muszę mieć kask, uprząż zabezpieczającą itp. itd?

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -1

  ziom_gość

  24.12.2010, 10:22

  dach

  ja jestem dekarzem i nie przeszkadza mi ani mróz ani snieg . A spaść mozna nawet z krawęznika i złamac nogę albo rękę . to nie jest powiedziane ze muśisz spaść tki jest nasz zawód to prawda ze jest niebespieczny , ale ktos to musi robic . I OCZYWIŚĆIE PRZEŻYC JAKOŚ TĘ ZIME NIKT NAM NIE PŁAĆI ZA SIEDZENIE W DOMU. POMYŚL TROCHĘ PANI SPRZĄTACZKO BO MOZESZ TEZ SIE POTKNAĆ I SPASC ZE SCHODÓW POZDRO

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx7.xx4 
 • -3

  SPRZĄTACZKA 2_gość

  03.01.2011, 20:22

  ZAJMIJ SIĘ KOBIETĄ SOBĄ BO MOŻESZ BYC BEZ PRACY

  CO MATKA TERESA SIĘ ZNALAZŁA BO SZUFLĄ MACHA I NIECH SIĘ CIESZY NADGORLIWOŚ GORSZ OD FASZYZMU CI LUDZIE PRACUJĄ NA SIEBIE A NIE NA DARMOZJADOW I NIE NA KAPITALIZM JEST JAKAŚ TAM DEMOKRACJA I NIKT NIE ZMUSZA DO TAKEJ PRACY JAK TY MASZ KOBIETO PRACUJ I NIE PSZKADZAJ LUDZIOM KTÓRZY CHCĄ UTRZYMAC RODZINĘ I MIEC PRACE GDZIE TY ŻYJEŻ TO NIE ZGNIŁY ZACHÓD OBUDZ SIĘ MASZ PROBLEM TO ZATRUDNIJ SIĘ GDZIE INDZIEJ !!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xxx 
 • _gość

  03.01.2011, 21:13

  ałała?

  ??????

  Cytuj
  IP: 83.25.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.