Deutsch-Wagen-Tour w Gimnazjum Nr 2

Tczew - Deutsch-Wagen-Tour w Gimnazjum Nr 2
Już w najbliższy poniedziałek, tj. 14 marca od godz. 9.40 w Gimnazjum nr 2 w Tczewie gościć będziemy zespół realizujący program nauczania języka niemieckiego w Polsce.
Deutsch-Wagen-Tour został nagrodzony certyfikatem "EUROPEAN LANGUAGE LABEL" - europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych.
European Language Label jest nagrodą, która zachęca do podejmowania nowych inicjatyw dotyczących nauczania i uczenia się języków, wyróżnia nowe techniki nauczania, upowszechnia i promuje wiedzę na temat osiągnięć metodycznych.

Tym bardziej cieszy nas przyjazd grupy do naszego Gimnazjum. Będzie to z pewnością dla naszych uczniów niezapomniana lekcja języka niemieckiego. Zaprezentują swoje umiejętności , biorąc aktywny udział w zaplanowanych przez organizatorów ciekawych działaniach. Będą mogli również sami pochwalić się swoimi sukcesami tym bardziej, że uczeń kl. 3a -Jan Osowski (opiekun merytoryczny p. E.Bochno)- wziął udział w zorganizowanym przez Kuratorom Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego. Wyników jeszcze nie znamy, ale zakwalifikowanie się ucznia do tego etapu jest również niebywałym sukcesem osobistym.

Życzymy Jankowi powodzenia.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  czesio_gość

  11.03.2011, 21:32

  :)))

  a niemcy cukier przywiozą czy co ???

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx7 
 • ._gość

  13.03.2011, 13:51

  .

  To jest bardzo dobry pomysł, bo każdy kontakt z obcokrajowcem to szansa na rozwój i sprawdzenie swoich umiejętności. Gimnazjaliści za rok pójdą do liceum, gdzie poziom nauczania języków jest wysoki i nie będzie żartów. Ps. pozdrawiam panie od niemieckiego z II LO.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx3.xx7 
 • haha_gość

  17.03.2011, 21:07

  NA 100%

  Gimnazjum nr 2 to największa hołota w Tczewie.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia