Najpierw uratuj automat, potem możesz sam się ewakuować

Najpierw uratuj automat, potem możesz sam się ewakuować
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Przy ewakuacji zaleca się zachować ostrożność i opuszczać budynek tylko lewa stroną. Inne rozwiązanie grozić może bliskim spotkaniem z automatem do lodów!

Można też przyjąć zasadę : najpierw uratuj automat potem możesz sam się ewakuować.


Ale kasa się zgadza dyrekcji???

Brawo TCSiR!

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

  • ann_gość

    14.09.2016, 08:43

    Łał... Urzekł mnie ten artykuł....

    Odpowiedz
    IP: 83.3.xx8.xx0 
  • TCSiR_gość

    14.09.2016, 09:49

    Droga ewakuacyjna - wyście głowne

    Dzień Dobry Minimalne wymiary dróg transportowych i dróg dla pieszych w zakładach pracy można znaleźć w przepisach związanych z ochroną przeciwpożarową w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 75, poz. 690 z późn. zm.). "....albo wyjście na zewnątrz budynku powinno być zapewnione przejście, zwane "przejściem ewakuacyjnym". Szerokość przejścia ewakuacyjnego w pomieszczeniu przeznaczonym na pobyt ludzi należy obliczać proporcjonalnie do liczby osób, do których ewakuacji ono służy, przyjmując co najmniej 0,6 m na 100 osób, lecz nie mniej niż 0,9 m, " Szerokość drzwi wejściowych (2 skrzydła) - wynosi 190 cm, z czego na stałe otwarte jest jedno skrzydło o szerokości 95 cm. Prześwit w korytarzu pomimo maszyny z lodami wynosi 120 cm. z poważaniem TCSiR

    Odpowiedz
    IP: 78.31.xx6.xx4 
  • ćśog_gość

    14.09.2016, 10:16

    Mam nadzieję, że teraz jest lepiej niż kiedyś, bo za warunki panujące wtedy na tczewskim basenie to wstęp powinien być płatny co najwyżej 5 zł. Syf, obowiązkowe czepki jak za komuny, ratownik cham, realnie wolne 3 godziny w tygodniu w którym można wejść (reszta zajęta przez szkoły, urzędy itd) - to moje wspomnienia z tczewskiej pływalni. Jak jest teraz?

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx3.xx5 
  • gosc_gość

    14.09.2016, 12:20

    gosc

    nie przesadzaj..

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx9.xx5 
  • gość_gość

    20.09.2016, 23:01

    ALLLE MONDRE

    Pięknie, tylko ciekawe ile osób liczycie że jest na pływalni??? Może projektant niepotrzebnie zaprojektował takie a nie inne drzwi? Jeśli jest wyjście ewakuacyjne to powinno nie być zastawione. Ciekawe czy tak będziecie tłumaczyć się jak dojdzie kiedyś do ewakuacji i dzieci oraz ludzie będą się tratować przez stojący tam automat....

    Odpowiedz
    IP: 88.156.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.