Kino Kobiet. Kogel Mogel


odbyło się
06
02.2019
Środa
Tczew - Kino Kobiet. Kogel Mogel
NOWA ODSŁONA FILMU "KOGEL MOGEL". Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na niepowtarzalny wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was! Przed Wami szereg atrakcji - zaczynając od stanowisk partnerskich w holu kina, przez konkursy o nagrody aż po finał- seans filmu!


6 LUTEGO (środa),
od godz. 17.30 (Helios Tczew)


Od godz. 17:30 w holu tczewskiego kina czekać będą:

Fanaberia Biżu, która zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję,
Przedstawicielki Nuudoodprne przedstawią i opowiedzą o zajęciach i warsztatach, które odbywają się w Kobieciarni,
Panie z Salon Urody Karina zaproponują Paniom peeling kawitacyjny na dłonie oraz przedstawi pokaz mezoterapii igłowej na dłonie z kwasem hialuronowym,
Avon zademonstruje nam m.in. najnowszą kolekcję kosmetyków z katalogu, Panie będą również miały możliwość przetestowania kosmetykowych bestsellerów
A od godz. 18:30 na sali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia!

Rozdamy w sumie ponad 40 upominków!

Wśród nich między innymi:

autorska biżuteria Fanaberia Biżu,
bony upominkowe od Hot King,
nagrody ufundowane przez Centrum Urody Kosmetika ,
karnety na zabiegi pielęgnacji twarzy od Salonu Urody Karina,
upominki od Naturhouse,
vouchery od Szulc Medycyna Estetyczna
niespodzianka od Escape Room Tczew
i wiele innych!

MOTYW WIECZORU
W związku z takim klasykiem, jakim jest film "Kogel Mogel" na najbliższym seansie Kina Kobiet niech króluje moda PRL-u! Wyciągnijmy z szaf garsonki z poduszkami na ramionach, zafundujmy sobie "trwałą" lub inną popularną w tamtych czasach fryzurę. A może poliester? ;-)

Puśćcie wodze fantazji! Liczymy na Waszą kreatywność!

OPIS FILMU

Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes... W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska - celebrytka i słynna sekstrenerka - wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy - mąż i córka Agnieszka - buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia,
Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych
na to konkretne wydarzenie).

ZAPRASZAMY!
Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16
___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!
Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub paula.komin@helios.plKonkurs

Mamy dla Pań podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "kobiety" - i podać w treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  Grodzka_gość

  05.02.2019, 08:15

  Grodzka lubi kino kobiet

  Odpowiedz
  IP: 69.132.xx5.xx3 
 • +1

  Analfabeci?_gość

  05.02.2019, 08:19

  Zatrudnijcie kogoś kto chociaż ukończył podstawówkę. Nawet Nudoodporne napisaliście "Nuudoodprne"

  Odpowiedz
  IP: 223.241.xx1.xx2 
 • +2

  Maaad_gość

  05.02.2019, 21:05

  Film porażka. Nie polecam. Nic nie ma wspólnego z zabawnymi dwiema pierwszymi częściami.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA