Cyrk Astoria w Tczewie

Cyrk Astoria (fot. mat. prasowe)
Cyrk Astoria w Tczewie

zobacz galerię zdjęć: 4
Cyrk Astoria powraca z zupełnie nowym, międzynarodowym widowiskiem cyrkowym dla całej rodziny. Widowisko w Tczewie już we wtorek, 5 marca.

Czekać na Was będzie 100 minut zabawy: akrobacje na monocyklach, brawurowe ewolucje na luźnej linie poziomej, ekwilibrystyka na wałkach, 14 letnia mistrzyni żonglerki z Czech, gimnastyka na kole pod kopułą cyrku, duet niezastąpionych klaunów, iluzja i wiele, wiele innych atrakcji.

Nie zabraknie wizytówki Cyrku, czyli profesjonalnej interakcji z publicznością, która dla Wielu jest niezapomnianym przeżyciem. Dobra zabawa gwarantowana!

UWAGA: W naszym cyrku nie ma zwierząt!


Więcej informacji oraz ceny biletów na naszej stronie internetowej:
https://www.cyrkastoria.com/

Bilety do kupienia w kasie cyrku w dniach naszego pobytu w mieście.

Konkurs

Aktualizacja, 8.32 - Konkurs rozwiązany. Zwycięzcy zostali powiadomieni drogą mailową. Prosimy nie nadsyłać zgłoszeń.

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenia - każdy dla osoby dorosłej i dziecka do lat 16 . Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Cyrk" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • Klaudia_gość

  29.02.2024, 08:53

  Nigdy już cyrk nie będzie tak bawił jak promocje w Lidlu.

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx9.xx8 
 • weteran z Tczewa_gość_gość_goś_gość

  29.02.2024, 10:49

  cyrk

  Prawdziwy cyrk był dawniej .Teraz przez tzw. "poprawność polityczną " została nędzna namiastka prawdziwych widowisk. Czerwono - zielony chory system próbuje na siłę wprowadzić idiotyczne zmiany. Wbrew ludziom. Pamiętać należy , że KAŻDA rewolucja jest zła. Jedynie naturalna ewolucja spokojnie i bez krzywdzenia kogokolwiek zmieni świat. Jeśli chcemy coś zmienić to tylko edukując ludzi na wszystkich poziomach. Każdy przymus rodzi opór.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx0 
 • janusz_gość

  29.02.2024, 10:56

  cyrk

  Kto mieszka w Tczewie ten się w cyrku nie śmieje.

  Odpowiedz
  IP: 165.225.xx6.xx4 
 • ertreter_gość

  29.02.2024, 11:22

  Moja żona jest zachwycona tym produktem. Teraz seks jest dłuższy, pion jest mocniejszy, a członek powiększył się o 5 cm i stał się grubszy. to jest mega fajna rzecz radzę wszystkim spróbować, a przeczytałem o nim tutaj:-===> tnij.tcz.pl/?u=145567

  Odpowiedz
  IP: 146.70.xx9.xx1 
 • Andersen_gość

  29.02.2024, 17:27

  Kandydaci PIS

  Kto kandydatów pis do rady miasta widział ten się w cyrku nie śmieje.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx2.xx1 
 • jagódka _gość

  29.02.2024, 18:14

  Kto jest z PiS? Chętnie wesprę kandydata w wyborach. Na pewno nie oddam głosu na poblockiego ktory rujnuje Tczew.

  Cytuj
  IP: 178.235.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.