Dramat na Suchostrzygach. Mężczyzna dźgnął nożem kobietę, potem siebie

Dramatyczna akcja na Suchostrzygach (fot. Tcz.pl)
Tczew - Dramat na Suchostrzygach. Mężczyzna dźgnął nożem kobietę, potem siebie

zobacz galerię zdjęć: 8
Dramatyczna akcja na Suchostrzygach. Dwie osoby z ranami ciętymi trafiły do szpitali. Mieszkaniec jednego z bloków najpierw dźgnął nożem swoją partnerkę, po czym usiłował rozciąć sobie brzuch.

Do zdarzenia doszło w środę (31.03) około godziny piętnastej w jednym z bloków na tczewskim osiedlu Suchostrzygi. Na miejscu była straż pożarna, dwie karetki pogotowia i kilka zastępów policji:

- Nasze działania polegały na prowadzeniu pierwszej pomocy do czasu przybycia pogotowia - mówi mł. kpt. Michał Myrda, rzecznik tczewskiej straży pożarnej.

Pierwszy na miejscu zdarzenia był patrol policji - funkcjonariusze m. in. tamowali krwawienie. Co wydarzyło się w mieszkaniu? Mężczyzna miał zaatakować z użyciem noża swoją partnerkę, po czym prawdopodobnie próbował popełnić samobójstwo:


- Ze wstępnych ustaleń wiemy, że mężczyzna dźgnął trzydziestoparoletnią kobietę, po czym zadał sobie cios w brzuch. Na miejscu są cały czas prowadzone czynności, które pozwolą ustalić dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.

Na miejscu jest już prokurator. Kobieta i mężczyzna są transportowani do szpitali. Na razie nie wiadomo, w kierunku jakiego czynu prowadzone będzie śledztwo.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...