W Lubiszewie powitali lato

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - W Lubiszewie powitali lato
11 czerwca działo się w Lubiszewie Tczewskim. Rodzinne Powitanie Lata z prawdziwie letnią aurą i licznymi atrakcjami przygotowanymi przez Sołectwo Lubiszewo Tczewskie to recepta na udaną zabawę.

Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom mnóstwo wrażeń: dmuchańce, animacje, konkursy i zabawy z nagrodami prowadzone przez animatorów, warkoczyki, czy malowanie twarzy. Dzieci chętnie kosztowały waty cukrowej, pop-cornu i słodyczy. Stoły w świetlicy obfitowały w swojskich wypiekach, można było również zasmakować się w pajdzie chleba ze smalcem.

Niebanalną formą rozrywki okazała być gra turystyczna, która była szansą na aktywny wypoczynek, połączony z odkrywaniem ciekawych miejsc i informacji o wsi. Za jej opracowanie odpowiedzialni byli Maciej i Agnieszka Kumor.

Uczestników odwiedzili Pełniący Funkcję Wójta Gminy Tczew Tomasz Urbański oraz Radny Powiatowy Dariusz Godlewski, który częstował pysznymi lodami. Obecni byli również: Marek Modrzejewski z Lokalnej Grupy Działania "Wstęga Kociewia", Państwo Jan i Monika Życcy oraz Jan i Aleksandra Mik, Krzysztof Jagielski, ks. proboszcz Krzysztof Niemczyk, Teresa Kiemczyńska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubiszewie Anna Śniegocka.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +7

  Miro_gość_gość

  20.06.2022, 09:17

  Lubiszewo to nie jest stereotypowa wioska Polski. Wielu bogaczy tam mieszka i ludzi, którym się powiodło. Dlatego tyle ważnych person przyjechało powitać lato.

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx9.xx5 
 • +3

  men_gość

  20.06.2022, 19:02

  ......

  Wioska która nie jest przychylna obecnemu rządowi i mimo wszystko daje radę.

  Odpowiedz
  IP: 195.18.xx2.xx8 
 • -6

  Ksawery_gość

  20.06.2022, 19:21

  Dlaczego ja jestem na tym zdjęciu gdy nie wyraził zgody mój rodzic ani ja i nie chciał bym być w internecie gdyż jest rodo

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA