Trwa walka o charytatywne nagrody od Energi w finale wielkiego plebiscytu miast

(fot. pelplin.pl)
Tczew - Trwa walka o charytatywne nagrody od Energi w finale wielkiego plebiscytu miast
Internauci wybrali 16 najładniej świątecznie oświetlonych miejsc w Polsce. Każda z nich otrzyma energooszczędny sprzęt o wartości 10 000 zł, który trafi do potrzebujących. Wszyscy regionalni laureaci zakwalifikowali się do rundy finałowej, która potrwa do 15 stycznia. Zwycięzca "Świeć Się z Energą" otrzyma dodatkowy nowoczesny sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Głosuj codziennie na SwiecSie.pl.

O wejście do finału Plebiscytu "Świeć się z Energą" walczyły 143 miasta. Najwięcej miejscowości zgłosiło się ze Śląska - aż 21. Wszyscy finaliści otrzymają ufundowane przez Energę praktyczne urządzenia marki Amica o łącznej wartości 10 000 zł. W skład każdego zestawu wchodzi: kuchnia elektryczna, zmywarka, dwie lodówki, dwie pralki, dwie mikrofale, dwa blendery, dwa parowary, sokowirówka i dwa czajniki elektryczne.

Miasto, które zdobędzie tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" otrzyma dodatkowy sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Wszystkie nagrody trafią do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tegorocznym finale plebiscytu "Świeć się z Energą" walczą: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola, Starachowice oraz Zamość. Głosy będzie można oddawać codziennie na stronie SwiecSie.pl albo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji od 8 do 15 stycznia.


- Kluczem do zwycięstwa w akcji "Świeć się z Energą" jest nie tylko świąteczny wystrój miasta, ale przede wszystkim liczba zdobytych głosów. Udowodnili to mieszkańcy Stalowej Woli, którzy są dumni ze swojego, pięknie wyglądającego, miasta. Dzięki ich zaangażowaniu udało się nam pokonać trzykrotnie większy Rzeszów - mówi Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli. - Cieszymy się, że dzięki Enerdze będziemy mogli pomóc potrzebującym z naszego miasta. Zachęcam do systematycznego głosowania. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" i kolejne charytatywne nagrody - dodaje.

Iluminacje w obiektywach aparatów i telefonów

Równolegle trwa rywalizacja w konkursie fotograficznym, do którego zgłoszono już prawie tysiąc zdjęć w pięciu kategoriach: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka, Moja Iluminacja. Fotografie oceniane będą na dwa sposoby. Głosujący wytypują zdobywców 48 nagród publiczności w postaci bonów na zakupy w sklep.energa.pl. Ponadto 31 nagród i wyróżnień, w tym główna nagroda o wartości 4 000 zł, zostanie przyznanych przez jury pod przewodnictwem Lidii Popiel - fotografki i wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej, ambasadorki akcji "Świeć się z Energą". Zdjęcia dodawać oraz głosować na nie można do 15 stycznia na SwiecSie.pl w zakładce "Konkurs fotograficzny".

Konkurs rozgrywany jest również w mediach społecznościowych. Spośród zdjęć zamieszczonych i oznaczonych #SwiecSie jury nagrodzi 3 zwycięzców nowoczesnymi smartphonami, a 10 wyróżni bonami o wartości 500 zł na zakupy w sklep.energa.pl.


Harmonogram finałowego etapu "Świeć się z Energą"

głosowanie na zwycięzcę ogólnopolskiego w II etapie plebiscytu miast: 8-15 stycznia 2018
przyjmowanie prac w konkursie fotograficznym na SwiecSie.pl: 15 stycznia 2018
przyjmowanie prac w konkursie #SwiecSie w mediach społecznościowych: 15 stycznia 2018
Więcej informacji o świątecznym plebiscycie miast i konkursach fotograficznych znajduje się na stronie SwiecSie.pl oraz profilach na portalach Facebook i Instagram.

Współorganizatorami i partnerami 9. edycji akcji "Świeć się z Energą" są: Grupa Energa, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie oraz oficjalny sklep akcji - sklep.energa.pl.

Inicjatorem akcji "Świeć się z Energą" jest Energa SA, spółka zarządzająca jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy Energa obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Energa dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +4

  Janusz_gość

  12.01.2018, 08:01

  Fuj!!!!!PIS-owskie srebrnki rozdają-A w Rytlu do dziś ludzie mają folie na dachach!!!!!OBŁUDNICY!!!!

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx2.xx9 
 • +8

  kik_gość

  12.01.2018, 09:20

  A niech mi ktoś wyjaśni dlaczego z moich podatków maja ludziom dachy naprawiać od tego jest ubezpieczenie

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx2 
  +1

  JA_gość

  13.01.2018, 19:01

  MASZ CZYM PALIC W PIECU I NIE PISZCZ

  Cytuj
  IP: 37.47.xx2.xx2 
  +1

  JA _gość_gość

  13.01.2018, 19:04

  ALE KASE DOSTALI TO NIECH TERAZ D**A DZIORY ZASLANIAJA

  Cytuj
  IP: 37.47.xx2.xx2 
 • -1

  Wojtek_gość

  12.01.2018, 09:01

  ŚWIĄTECZNY

  Racja kolego Pisowskie srebrniki wybory kampania pełna parą!

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx3.xx1 
 • -1

  Kol_gość

  12.01.2018, 11:20

  Eldorado pociotków pisowskich notabli. tnij.tcz.pl/?u=b15d54

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • +5

  Prawda Czasu__gość_gość_gość

  12.01.2018, 16:32

  Mądry Polak ?!

  Mądry Polak po szkodzie, lecz jeśli przypowieść i z nas z tego zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed i po szkodzie Głupi! Jesli ten blef kupi ! A w kosztach : oplata stała, zmienna ,abonamentowa itp.

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx0.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA