Trochę Cooltury proszę - młodzi zagrają dla tczewian

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
16
10.2021
Sobota
Trochę Cooltury proszę - młodzi zagrają dla tczewian
Koncert "Trochę COOLtury proszę!" jest zwieńczeniem projektu Kaliny Kortas w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych.

Trochę Cooltury proszę - koncert
16.10.2021 g. 19:00
Klub Muzyczny CKIS
Wstęp wolny.

Wystąpią młodzi artyści, którzy zaśpiewają dla mieszkańców Tczewa. To uzdolniona wokalnie młodzież, na co dzień udzielająca się kulturalnie w większości imprez organizowanych w naszym mieście. Oprócz nich mogą też wystąpić osoby biorące udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Karolinę Kornas oraz te, które skorzystały ze strefy karaoke. W ten sposób chcemy umożliwić "wychwycenie" wcześniej nieodkrytych talentów i zaprezentowanie się ich szerszej publiczności.

Projekt realizowany jest w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnych i stworzenie warunków do rozwoju potencjału twórczego tkwiącego w mieszkańcach w każdym wieku.

Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021".

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Prawda_gość_gość

    15.10.2021, 10:49

    Nazwa skopiowana z cooltura największego tygodnika polonijnego w Anglii.

    Odpowiedz
    IP: 80.52.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.