Wyniki IX kolejki ALPN w Tczewie:
1. MKS 1924 - T.C.Z. 7:1 (4:0)
Strzelcy bramek:
MKS 1924: Radosław Kolasa (2), Marcin Glienke (2), Kamil Lipiak (1), Andrzej Jewiarz (1), Leszek Michna (1);
T.C.Z.: Krzysztof Neubauer (1);
2. KP Skorki - Ebrogym Tczew 3:10 (2:4)
Strzelcy bramek:
KP Skorki: Szczepan Schneider (2), Maciej Grzegorzewski (1);
Ebrogym Tczew: Dariusz Ciesielski (4), Rafał Komorowski (2), Łukasz Torłop (2), Karol Damaszke (2);
3. Kaliber - Mar-Mot 0:5 (0:2)
Strzelcy bramek:
Mar-Mot: Marcin Cetera (2), Grzegorz Witek (1), Paweł Żelechowski (1), Marek Szczepański (1);
4. Budland - Wisła Tczew 5:6 (3:1)
Strzelcy bramek:
Budland: Ernest Gardynik (2), Karol Nikiel (2), Zbigniew Rogosz (1);
Wisła Tczew: Gerard Kneba (3), Ireneusz Cymanowski (2), Krzysztof Maciejewski (1);
Napomnienia: Zbigniew Rogosz (Budland).
5. Niebiescy - UKS Wictoria 1:6 (0:4)
Strzelcy bramek:
Niebiescy: Tomasz Chmielewicz (1);
UKS Wictoria: Michał Dyller (3), Piotr Włoch (1), Łukasz Żalikowski (1), Robert Kliczewski (1);
Napomnienia: Michał Dyller, Michał Dyller, Grzegorz Staniszewski (wszyscy UKS Wictoria);
Wykluczenie: Michał Dyller (UKS Wictoria).
6. Czatkovia - Monterzy 3:10 (2:3)
Strzelcy bramek:
Czatkovia: Tomasz Kossecki (2), Kamil Kossecki (1);
Monterzy: Maciej Chrzanowski (3), Łukasz Pawłowski (2), Kamil Kruk (2), Marcin Rekowski (1), Dawid Kaczmarczyk (1), Michał Jancen (1);
Napomnienia: Marcin Chmielewicz (Monterzy).
KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW ALPN W TCZEWIE:
14 trafień - Paweł Żelechowski (Mar - Mot), Michał Dyller (UKS Wictoria), Dariusz Ciesielski (Ebrogym Tczew),
12 trafień - Wojciech Bieszka (Kaliber),
11 trafień - Marcin Glienke (MKS 1924), Marek Szczepański (Mar - Mot),
10 trafień - Radosław Kolasa (MKS 1924), Ireneusz Cymanowski (Wisła Tczew).
L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. MAR-MOT 9 27 9 0 0 61:6 55
2. MKS 1924 9 24 8 0 1 57:15 42
3. KALIBER 9 19 6 1 2 26:15 11
4. EBROGYM 9 18 6 0 3 51:20 31
5. UKS WICTORIA 9 15 5 0 4 36:40 -4
6. WISŁA TCZEW 9 13 4 1 4 25:31 -6
7. T.C.Z. 9 10 3 1 5 21:35 -14
8. MONTERZY 9 9 3 0 6 26:36 -10
9. CZATKOVIA 9 9 3 0 6 27:59 -32
10. NIEBIESCY 9 7 2 1 6 19:47 -28
11. KP SKORKI 9 6 2 0 7 21:42 -21
12. BUDLAND 9 3 1 0 8 13:37 -24
ALPN w Tczewie wspierają: Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie, Bank Spółdzielczy w Tczewie, P&J Sport Tczew, Wojar, Gryf Tczew, Vetrex.
Harmonogram spotkań:
X Kolejka ALPN (17.06.2010)
17.00 Ebrogym Tczew - Kaliber
17.50 Budland - MKS 1924
18.40 Wisła Tczew - UKS Wictoria
19.30 Monterzy - Niebiescy
20.20 Mar-Mot - Czatkovia
21.10 T.C.Z. - KP Skorki
Organizator: Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
1. MKS 1924 - T.C.Z. 7:1 (4:0)
Strzelcy bramek:
MKS 1924: Radosław Kolasa (2), Marcin Glienke (2), Kamil Lipiak (1), Andrzej Jewiarz (1), Leszek Michna (1);
T.C.Z.: Krzysztof Neubauer (1);
2. KP Skorki - Ebrogym Tczew 3:10 (2:4)
Strzelcy bramek:
KP Skorki: Szczepan Schneider (2), Maciej Grzegorzewski (1);
Ebrogym Tczew: Dariusz Ciesielski (4), Rafał Komorowski (2), Łukasz Torłop (2), Karol Damaszke (2);
3. Kaliber - Mar-Mot 0:5 (0:2)
Strzelcy bramek:
Mar-Mot: Marcin Cetera (2), Grzegorz Witek (1), Paweł Żelechowski (1), Marek Szczepański (1);
4. Budland - Wisła Tczew 5:6 (3:1)
Strzelcy bramek:
Budland: Ernest Gardynik (2), Karol Nikiel (2), Zbigniew Rogosz (1);
Wisła Tczew: Gerard Kneba (3), Ireneusz Cymanowski (2), Krzysztof Maciejewski (1);
Napomnienia: Zbigniew Rogosz (Budland).
5. Niebiescy - UKS Wictoria 1:6 (0:4)
Strzelcy bramek:
Niebiescy: Tomasz Chmielewicz (1);
UKS Wictoria: Michał Dyller (3), Piotr Włoch (1), Łukasz Żalikowski (1), Robert Kliczewski (1);
Napomnienia: Michał Dyller, Michał Dyller, Grzegorz Staniszewski (wszyscy UKS Wictoria);
Wykluczenie: Michał Dyller (UKS Wictoria).
6. Czatkovia - Monterzy 3:10 (2:3)
Strzelcy bramek:
Czatkovia: Tomasz Kossecki (2), Kamil Kossecki (1);
Monterzy: Maciej Chrzanowski (3), Łukasz Pawłowski (2), Kamil Kruk (2), Marcin Rekowski (1), Dawid Kaczmarczyk (1), Michał Jancen (1);
Napomnienia: Marcin Chmielewicz (Monterzy).
KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW ALPN W TCZEWIE:
14 trafień - Paweł Żelechowski (Mar - Mot), Michał Dyller (UKS Wictoria), Dariusz Ciesielski (Ebrogym Tczew),
12 trafień - Wojciech Bieszka (Kaliber),
11 trafień - Marcin Glienke (MKS 1924), Marek Szczepański (Mar - Mot),
10 trafień - Radosław Kolasa (MKS 1924), Ireneusz Cymanowski (Wisła Tczew).
TCZEWSKIE CENTRUM ZDROWIA:
1. Krystian Bronk
2. Maciej Bieliński
3. Krzysztof Stopieński
4. Sebastian Cylka
5. Przemysław Neubauer
6. Przemysław Bronk
7. Rafał Bronk
8. Krzysztof Paździerski
9. Krzysztof Neubauer
10. Wojciech Chyła
11. Dominik Jakubowski
12. Maciej Madeja
13. Tomasz Bronk
14. Sebastian Niemaszyk
15. Marcin Grubich
16. Sebastian Lilla
TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ WIOSNA 20101. Krystian Bronk
2. Maciej Bieliński
3. Krzysztof Stopieński
4. Sebastian Cylka
5. Przemysław Neubauer
6. Przemysław Bronk
7. Rafał Bronk
8. Krzysztof Paździerski
9. Krzysztof Neubauer
10. Wojciech Chyła
11. Dominik Jakubowski
12. Maciej Madeja
13. Tomasz Bronk
14. Sebastian Niemaszyk
15. Marcin Grubich
16. Sebastian Lilla
L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. MAR-MOT 9 27 9 0 0 61:6 55
2. MKS 1924 9 24 8 0 1 57:15 42
3. KALIBER 9 19 6 1 2 26:15 11
4. EBROGYM 9 18 6 0 3 51:20 31
5. UKS WICTORIA 9 15 5 0 4 36:40 -4
6. WISŁA TCZEW 9 13 4 1 4 25:31 -6
7. T.C.Z. 9 10 3 1 5 21:35 -14
8. MONTERZY 9 9 3 0 6 26:36 -10
9. CZATKOVIA 9 9 3 0 6 27:59 -32
10. NIEBIESCY 9 7 2 1 6 19:47 -28
11. KP SKORKI 9 6 2 0 7 21:42 -21
12. BUDLAND 9 3 1 0 8 13:37 -24
ALPN w Tczewie wspierają: Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie, Bank Spółdzielczy w Tczewie, P&J Sport Tczew, Wojar, Gryf Tczew, Vetrex.
Harmonogram spotkań:
X Kolejka ALPN (17.06.2010)
17.00 Ebrogym Tczew - Kaliber
17.50 Budland - MKS 1924
18.40 Wisła Tczew - UKS Wictoria
19.30 Monterzy - Niebiescy
20.20 Mar-Mot - Czatkovia
21.10 T.C.Z. - KP Skorki
Organizator: Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
Komentarze (17) dodaj komentarz
Eusebio_gość
11.06.2010, 09:28
MKS vs. T.C.Z
Co ten bramkarz z MKS wyczyniał to jest niemożliwe!!!gdyby nie on to wynik mógłby być hokejowy albo nawet MKS ...lepiej nie mówić!!Zespól, który napewno zasłużył na drugie miejsce.
Odpowiedzbzgba_gość
11.06.2010, 13:36
uwierz mi, że jakby mks miał wygrać wyżej to by wygrał. a napastnicy tcz po prostu trafiali w bramkarza albo podawali do siebie w aut.
Cytujgooo_gość
11.06.2010, 10:44
Ojej, moja ulubiona drużyna przegrała? Mimo to pozdrawiam Kalibra!
Odpowiedzgol_gość
11.06.2010, 11:44
Twoja ulubiona drużyna przegra już wszystko do końca i podium będzie sprawiedliwe. mar - mot wszytko wygrali, mks 1924 - jeden w plecy, ebro gym - 3 w plecy, kaliber - 4 porażki + remis
Odpowiedzmmmm_gość
11.06.2010, 14:15
No szkoda Kalibra ale i tak wygrali ligę AMATORSKA ;) Jednakże uważąm, że mogą mieć szanse z TCZ ;))
Odpowiedzmimo wszystko_gość
11.06.2010, 14:55
kaliber nadal ma szanse na 3 miejsce ktore dla chlopakow bedzie sukcesem!KALIBER!!!
Odpowiedzkk_gość
11.06.2010, 15:35
Kaliber
3 m-ce to wielkie marzenie chłopaków z owej drużyny, to byłoby coś!!!! Ale wszyscy wiedzą jak trudne mecze przed nimi, przecież Ebro na początku rozgrywek miało ambicje na 1 m-ce, następnie T.C.Z., które przecież pokonało Klubowiczów z Ebro. Będzie ciekawie za tydzień. pozdro dla piłkarzy i kibiców
Odpowiedzsp_gość
11.06.2010, 15:35
Kaliber ma caly czas szanse na 3 miejsce musza "jedynie" wygrac ostatnie spotkania - oby nie strzelali do swojej bramki :)
Odpowiedztajemnikaszszszsz_gość
11.06.2010, 23:57
kaliber
kaliber nic nie grał. Zero rozgrywania piłki w obronie, tylko kopniecie piłki do przodui wszyscy HURA!!! pierwsze 15min strach.......... i to ich zjadło......... ps. doping tej młodej gosciówy był bekowy:):):):)
Odpowiedzs_gość
12.06.2010, 14:02
to nie był doping :p to była trenerka 'echo'
Cytujdghg_gość
12.06.2010, 19:10
A co myslicie o bramkarzu Kalibra??
Odpowiedzel gato_gość
12.06.2010, 20:02
szkoda mi Niebieskich i Czatkovii.
Mam nadzieje że w następnym meczu oba zespoły zagrają lepiej. Trzymam kciuki za oba chociaż Czatkovii nie daje szans ale Niebiescy mogą wygrać jeśli dadzą z siebie więcej niż w ostatnim meczu. Podstawa to obrona no i walka... FAIR oczywiście!!!
OdpowiedzAdrian
13.06.2010, 17:14
Brawo chłopaki tak dalej
OdpowiedzAdonai_gość
13.06.2010, 18:48
"Klubowiczów z Ebro" - w jakim kontekście "Klubowiczów"? Kaliber będzie miał szane powalycz o zwycięstwo z druzyną EbroGym, ponieważ z tego co mi wiadomo będzie brakowało u nich kilku podstawowcyh zawodników, w tym takiego "masywnego" bramkarza, któremu juz w poprzedniej kolejce w meczu ze Skorkami nie chciało sie za bardzo ruszać na tej bramce. Mam nadzieję , że mecz będzie emocjonujący a wygra lepsza druzyna na boisku. Czatkowia do boju!!!
Odpowiedz_gość
14.06.2010, 14:42
jak nie puszysty to trener Ebro i tak to ogarnie
Cytujkk_gość
14.06.2010, 15:37
bramkarz ebro
slimfast z Ebro puści bramkę od Kaki z Kalibra - hehe, pozdro dla niego, może skusi się na jakąś cytrynóweczkę przed meczykiem
Odpowiedzslav_gość
15.06.2010, 07:32
Żadnej cytrynóweczki;) telefon wyłącze;)
Cytuj