Sambor Latocha Tczew już trenuje

Zawodniczki Sambora Latochy Tczew mają realne szanse na awans
Tczew - Sambor Latocha Tczew już trenuje
Beniaminek PGNiG Superligi kobiet Latocha Sambor Tczew w poniedziałek rozpoczął okres przygotowawczy do nadchodzącego sezonu. Na pierwszych treningach pojawiła się niemal w komplecie "stara gwardia" oraz kilka nowych twarzy.

W dwóch pierwszych treningach brało udział siedemnaście zawodniczek z czego cztery to nowe twarze w zespole. Były to Agnieszka Jezierska (rozgrywająca) ostatnio Werder Brema, Daria Wasilewska (rozgrywająca) z Słupi Słupsk, Anita Kordunowska (skrzydłowa) ze Startu Elbląg oraz Dorota Jakubowska (obrotowa) z AZS AWF Gdańsk. Z zespołem nie trenowała jeszcze Justyna Belter (rozgrywająca ) z PCM Lis Kościerzyna, która pojawić się na treningach ma w najbliższych dniach. Działacze czynią starania o pozyskanie całej wymienionej piątki, ale żadne umowy nie zostały jeszcze parafowane. Do zespołu dołączą jeszcze Justyna Wiśniewska oraz Małgorzata Sobieraj, które z wymienionymi wcześniej zawodniczkami stworzą 20 osobowa kadrę Latochy Sambor Tczew.

Przed pierwszym treningiem odbyło się spotkanie z zawodniczkami i mediami, na którym przedstawiony został nowy sztab szkoleniowy zespołu oraz nakreślono plan przygotowań na najbliższe tygodnie. Pierwszym trenerem zespołu pozostaje nadal Robert Karnowski, natomiast kwestia personalna obsady stanowiska drugiego trenera nie jest jeszcze wyjaśniona. W sztabie Sambora pojawiły się dwie nowe osoby, a mianowicie Jakub Tomczak, który objął stanowisko dyrektora sportowego, oraz Michał Kaczyński były zawodnik pierwszoligowego ZEC Sambor Tczew, który został kierownikiem drużyny. Na spotkaniu zaprezentowana została także nowa strona zespołu www.sambortczew.tcz.pl , która ma być głównym źródłem informacji na temat zespołu. Zespół do 8 sierpnia trenować będzie na własnych obiektach, po czym uda się na obóz do Człuchowa. Pierwszy mecz 4 września z AZS AWF Wrocław.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  wierna kibicka _gość

  17.07.2010, 00:54

  no tak niektóre już się "pocą" i trenuja a niektóre jeszcze wczasują i to ma być ekstraklasa

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx0 
 • -1

  _gość

  20.07.2010, 11:11

  masz problem??? napisz do przyjaciółki. NIKT NIC NIE WIE - i to ma być ekstraklasa

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.