Po ostatniej kolejce w "ósemkę" w Tczewskiej Lidze Bilardowej

Już po 4 kolejce ligi bilardowej
Tczew - Po ostatniej kolejce w "ósemkę" w Tczewskiej Lidze Bilardowej
Po czterech tygodniach zmagań przy stołach bilardowych zakończyła się pierwsza część rywalizacji w Tczewskiej Lidze Bilardowej. W miesiącu czerwcu pojedynki toczyć się będą w odmianę 9-bil.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrafią trzymać kij bilardowy do włączenia się do tej amatorskiej rywalizacji. Przypominamy, iż w turniejach może wziąć udział każdy, kto stawi się przed godz. 18.00 w każdy poniedziałek, aby zacząć rywalizację od 3. ligi. Regulamin dostępny jest w Pubie Bilardowym Klimat - Tczew, Żwirki 50 tel. 58 738 52 01.
Wyniki rywalizacji w tym tygodniu:

1. liga
1. Jakub Zduńczyk, 2. Bartek Troka, 3. Andrzej Fandrejewski, 4. Jacek Górski, 5. Michał Stojałowski
6. Bartek Barczewski - spadek do 2. ligi
7. Rafał Kryża - spadek do 3. ligi

2. liga
1. Kamil Sząszor, 2. Tomasz Podsiadło - awans do 1. ligi
3.Aleksandra Fandrejewska, 4.Maciej Połujanow, 5. Marcin Ormianin,
6. Marcin Ziółkowski, 7. Wojciech Koszałka - spadek do 3. ligi

3. liga
1. Rafał Pestka, 2. Damian Kukliński - awans do 2. ligi
3. Piotr Machnicki - awans do 2. ligi
4. Kamila Kołodziejczyk, 5. Krzysztof Aftka

Krótkie podsumowanie rozgrywek tego tygodnia:
Jakub Zduńczyk przebojem przedarł się do 1. ligi, by w swoim pierwszym występie od razu zwyciężyć. Na podium znaleźli się też liderzy klasyfikacji ogólnej: Andrzej Fandrejewsji i Bartek Troka. Tym razem mniej ugrał zwycięzca z poprzedniego tygodnia Michał Stojałowski, a najrówniejszą formę w 1. lidze prezentuje Jacek Górski. Długo w tej lidze nie nagrał się Bartek Barczewski. W zeszłym tygodniu awans, a teraz spadek do 2. ligi. W najwyższej lidze zabrakło Rafała Kryży, który spadł z powrotem do 3. ligi.

Drugą ligę zdecydowanie wygrał Kamil Sząszor, któremu w najbliższą środę w 1. lidze będzie towarzyszył Tomasz Podsiadło. Trzecia była Ola Fandrejewska, której niewiele zabrakło, aby powrócić do najwyższej ligi. Tym razem nie poradzili sobie Marcin Ziółkowski i Wojciech Koszałka, których zobaczymy w poniedziałek w 3. lidze.

W 3. lidze najlepiej zagrali Rafał Pestka i Damian Kuliński. Tę dwójkę zapraszamy za tydzień do rywalizacji w 2. lidze. Dodatkowe miejsce w drugiej lidze uzupełni Piotr Machnicki. Zaś Kamila Kołodziejczyk i Krzysztof Aftka na swoją szansę muszą poczekać do najbliższego poniedziałku.

Zakończyła się pierwsza część rywalizacji. Za tydzień rozpoczynamy rozgrywki w odmianę 9-bil.

Drukuj
Prześlij dalej