Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

(fot. mat. prasowe )
Tczew - Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
W sobotę 3 grudnia odbył się doroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych. W hali namiotowej przy basenie do udziału w imprezie zgłosiło się 19 zespołów grających w 3 kategoriach - kl I-IV (6); V-VI (10) oraz dziewczęta (3).

W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się „Bombowce Iskierki” które pokonały 1:0 „MKS Tczew” i zremisowały 1:1 z „FC Otusie”
„FC Otusie” zajęły drugie lokatę remisując 1:1 z „MKS Tczew”.
Chłopcy młodsi (kl I-IV) rozegrali eliminacje w dwóch grupach. W grupie A zwyciężyła „Barcelona” po zwycięstwie z „FC Pumy”i remisie 0:0 z zespołem „Mikołaje”. II miejsce „Mikołaje” po remisie 0:0 z „FC Pumy”.
W grupie B najlepsi okazali się chłopcy z „Pover Rangers” którzy wygrali 2:0 ze „Szczypiorami” i zremisowali 1:1 z „Navico Tczew”. Navico po remisie 0:0 ze Szczypiorami zajęło II miejsce w grupie.
W meczu o III miejsce Naviko pokonało Mikołaje1:0. Finał A rozstrzygnęła na swoją korzyść „Barcelona” pokonując 1:0 „Pover Rangers”.
W kategorii chłopców starszych (kl V-VI) utworzono 3 grupy eliminacyjne.
W grupie A najlepsi okazali się „FC Kebaby” którzy pokonali 2:0 „FC Pazdan” i 1:0 „Rudy Disco”. W grupie B pierwszą lokatę zajął zespół „HTC: który pokonał 1:0 „FC Adidas” i zremisował 0:0 z „FC Skarpetki”. W grupie C ( 4-zespołowej) najlepszyokazał się „UKS Ola”, który pokonał kolejno „FC Klapki) 1:0, „Trerrorystów” 3:0 i „FC Alfon” 3:0.
W rozgrywce finałowej wystąpili zwycięzcy grup eliminacyjnych. „UKS Ola” został zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Piłki nożnej pokonując po 2:0 „HTC” i „FC Kebaby”. Drugą lokatę zajęły „FC Kebaby” po wygranej z „HTC” 2:1.
Trzy pierwsze zespoły w poszczególnych kategoriach zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, które wręczył Dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski. Wszystkie uczestniczące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.
W imprezie zorganizowanej przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji udział wzięło około 170 uczniów Szkół Podstawowych, którzy wspierani byli przez licznie przybyłych rodziców i opiekunów zespołów.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia