IV turniej XIV GP Tczewa w siatkówce plażowej

Tczew - IV turniej XIV GP Tczewa w siatkówce plażowej
Po 3-tygodniowej przerwie siatkarzy plażowych powitało przenikliwe zimno i siąpiący przez cały dzień deszcz. Pomimo tego i tak na piaszczyste boiska tczewskiej Kanonki zawitało 29 zespołów ( 21 OPEN, 7 pań i 1 M40+). Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, brak szatni i toalet na dolnych boiskach wszystkie mecze rozegrano na 3 boiskach przy basenie. Turniej zakończył się dość późno jak na tyle startujących zespołów, bo o godz. 22.30.

W kategorii M 40+ zgłosił się tylko zespół liderów Dusowski : Szwajkowski, więc ta kategoria nie została rozegrana. Prowadzący zdecydowanie dopisali na swoje konto jeszcze jeden punkt i właściwie na dwa turnieje przed końcem GP zostali zwycięzcami swojej kategorii!

Wśród pań trwa „niemoc” prowadzących Hohn : Bartoń, które drugi raz z rzędu musiały uznać wyższość koleżanek, tym razem w półfinale parze z Olsztyna Kaniuka : Zdon, które ostatecznie wygrały IV turniej. Hohn : Bartoń zajęły III miejsce i pozostają na czele klasyfikacji pań, choć para Łazarska : Walentynowcz mają do nich tylko 3 punkty straty.

W kategorii OPEN swój drugi turniej wygrali tczewianie Brange : Zbrzeźny i w rywalizacji o najwyższy laur IV Grand Prix Tczewa liczą się tylko oni i wyprzedzający ich jednym punktem Ilewicz : Wołoszuk którzy w IV turnieju zajęli III m. Nie mniej emocjonująca będzie rywalizacja o III m w ogólnej klasyfikacji zespołów Dziwierek : Chyl i Wrzosek : Szlejter, którzy mają po 26p.
Przed nami jeszcze tylko 2 turnieje, po których 25 sierpnia nastąpi uroczyste zakończenie IV GP i wręczenie nagród najlepszym zespołom, oraz losowanie wśród wszystkich uczestników między innymi ufundowanego przez Szkołę Nauki Jazdy „MAXIMUS” kursu nauki jazdy.

Kolejny turniej 18 sierpnia, mamy nadzieję, że przy palącym słońcu, jak na zawody siatkówki plażowej przystało.

Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.
Sponsorami XIV Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej są :
Ośrodek Szkolenia Kierowców „MAXIMUS”, TIMEX WB, firma „DDD”. P&J SPORT

WYNIKI OPEN

ĆWIERĆFINAŁY:

Brange : Zbrzeźny – Wrzosek : Szlejter 21:17
Ilewicz : Wołoszuk – Grabowski : Sipurzyński 21:15
Dziwierek : Chyl – Krajnik : Mrozek 21:15
Karnowski : Zieliński – Chabowski : Schonhofer 21:16

PÓŁFINAŁY:
Dziwierek : Chyl – Wołoszuk : Ilewicz 21:11
Brange : Zbrzeźny – Karnowski : Zieliński 21:10

O IIIm
Ilewicz : Wołoszuk – Karnowski : Zieliński 21:18

FINAŁ
Brange : Zbrzeźny : Dziwierek : Chyl 21:17
 
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • taschoon

  19.08.2011, 11:46

  Pogoda

  No cóż pogoda nie dopisała ale grających i tak było sporo, widocznie turniej ma swoją renomę i chętnych nie brakuje aby pograć w Tczewie. Myślę, że organizator jest zadowolony z tego co przez te wszystkie lata wypracował organizując ten turniej. Gratulacje Roman za 14 lat wytrwałości... na piasku.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.