Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym
W sobotę 18 marca rozegrano trzeci turniej w ramach Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym. Zawody przeprowadzono w Sali sportowej przy SP 7 w Tczewie. Do udziału zgłosiło się 27 zawodników i zawodniczek w 5 kategoriach z Tczewa i okolicznych miejscowości.

Po całodziennych zmaganiach wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco :
KOBIETY :
1.BukowskaMagdalena
2.Zielińska Klaudia
3.Cichocka Katarzyna
4.Orlikowska Karolina
5.Szurgot Anna
6.Szurgot Agata

DO LAT 15 :
1.Peikowski Fabian
2.Szramke Maciej
3.Radzikowski Karol

16-39
1.Czapla Artur
2.Kamiński Ariel
3.Dolny Emanuel
4.CzajkowskiPatryk

40+
1.Stenka Zbigniew
2.Miklaszewski Witold
3.Turzyński Mieczysław
4.Matyjas Dariusz
5.Kapinos Adam
6.Rekowski Zygmunt
7.Bukowski Tadeusz
8.Grabala Dariusz
9.Radzikowski Dariusz
10.Breszka Krzysztof

OPEN (zrzeszeni)
1.Szurgot Piotr
2.Kozikowski Adam
3.Gerowski Sławomir
4.Banach Zbigniew

KLSAYFIKACJA GENERALNA PO TRZECH TURNIEJACH :
I. kat.Kobiety
1.BukowskaMagdalena -180 pkt.
2.Zielińska Klaudia-174 pkt.
3.Orlikowska Karolina-167 pkt.
4.Szurgot Agata-165 pkt.
5.Szurgot Anna-163 pkt.
6.Salamaga Maryla-113 pkt.
7.Cichocka Katarzyna-111 pkt.




II.kat.do lat 15
1.Peikowski Fabian-178 pkt.
1.Szramke Maciej-176 pkt.
3.Radzikowski Karol-170 pkt.
4.Robaczewski Kacper-57 pkt.

III.kat.16-39 lat
1.Dolny Emanuel-169 pkt.
2.Czajkowski Patryk-164 pkt.
3.Czapla Artur-118 pkt.
4.Sosnowski Bartosz-117 pkt.
5.Stachurski Przemysław-111 pkt.
6.Nazorek Dawid-106 pkt.
7.Polonis Jan-105 pkt.
8.Hapke Krzysztof-104 pkt.
9.Główczewski Zbigniew-60 pkt.
10.Kamiński Ariel-58 pkt.
11.Peikowski Bartosz-54 pkt.
12.Główczewski Łukasz-52 pkt.
13.Pierkarski Patryk-49 pkt.

IV.kat.40 i powyżej
1.Miklaszewski Witold- 178 pkt.
2.Rekowski Zygmunt-167 pkt.
3.Kapinos Adam-162 pkt.
4.Bukowski Tadeusz-161 pkt.
5.Matyjas Dariusz-157 pkt.
6.Grabala Dariusz-155 pkt.
7.Stenka Zbigniew-117 pkt.
8.Kępka Jacek-116 pkt.
9.Turzyński Mieczysław-112 pkt.
10.Sosnowski Waldemar-106 pkt.
11.Radzikowski Dariusz-100 pkt.
12.Kopiszka Krzysztof-98 pkt.
13.Korgul Jerzy-53 pkt.
14.Husarek Sławomir-50 pkt.
14.Breszka Krzysztof-50 pkt.
16.Czajka Jarosław-49 pkt.

V.kat.Zrzeszeni
1.Kozikowski Adam-172 pkt.
2.Banach Zbigniew-166 pkt.
3.Gerowski Sławomir-165 pkt.
4.Cichocki Aleksander-120 pkt.
5.Manterys Paweł-116 pkt.
6.Wycichowski Dariusz-106 pkt.
7.Szurgot Piotr-60 pkt.
8.Orliński Mariusz-56 pkt.

Do zakończenia cyklu pozostały już tylko dwa turnieje, a 01 kwietnia po ostatnich zawodach nastąpi uroczyste zakończenie z wręczeniem nagród dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach.
Kolejny Turniej już w sobotę 25 marca o godz. 10.00 w sali przy SP 7 ul. Stoczniowców.
Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.
ZAPRASZAMY
Drukuj
Prześlij dalej