Wyniki II kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2013/2014 Grupa „A”.
II kolejka 16.11.2013
1.Hydromechanika - KM Przystań 5-1 (2-0)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika : Maksim Satiński (1), Sebastian Szczuchniak (1), Paweł Kopal (1), Kacper Nagórski (1);
KM Przystań: Dawid Milbrodt (1);
Napomnienia:
Paweł Ważny (KM Przystań), Filip Nydza (KM Przystań), Dawid Bonek (KM Przystań), Maksim Satiński (Hydromechanika);
Wykluczenia:
Cezary Perszke (KM Przystań).
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Krzysztof Bejgrowicz (1);
TeTka: Szymon Małecki (2), Piotr Piwoński (2), Patryk Zittrich (2), Bartosz Bałdowski (1), Kacper Milewski (1), Mariusz Chorążewski (1), Piotr Włoch (1).
3. Pan Samochodzik - Meblex 2-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Krzysztof Tomasiak (1), Kamil Lisewski (1);
Meblex: Marcin Knitter (2), Rafał Komorowski (1);
Napomnienia:
Marcin Knitter (Meblex), Mateusz Włodwoski (Meblex).
4. Compact & Meble Kropkowski - Express Moves Przeprowadzki 3-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Wojciech Piotrowski (2), Marcin Glienke (1);
Express Moves Przeprowadzki: Marcin Czarnecki (1);
Napomnienia:
Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Marcin Biernat (Express Moves Przeprowadzki), Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2013/2014 - GRUPA - A
3 bramki - Szymon Małecki (TeTka), Patryk Zittrich (TeTka), Kacper Nagórski (Hydromechanika);
2 bramki - Wojciech Kaźmierski (Meblex), Maksim Satiński (Hydromechanika), Marcin Knitter (Meblex), Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski), Piotr Piowński (TeTka), Kacper Milewski (TeTka), Rafał Komorowski (Meblex), Bartosz Bałdowski (TeTka), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
Terminarz:
III kolejka Grupa - A (30.11.2013- sobota)
1) 15.00 Meblex - Compact & Meble Kropkowski
2) 15.45 KM Przystań - Pan Samochodzik
3) 16.35 Express Moves Przeprowadzki - Grześkowiak Team
4) 17.20 TeTka - Hydromechanika
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl.
II kolejka 16.11.2013
1.Hydromechanika - KM Przystań 5-1 (2-0)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika : Maksim Satiński (1), Sebastian Szczuchniak (1), Paweł Kopal (1), Kacper Nagórski (1);
KM Przystań: Dawid Milbrodt (1);
Napomnienia:
Paweł Ważny (KM Przystań), Filip Nydza (KM Przystań), Dawid Bonek (KM Przystań), Maksim Satiński (Hydromechanika);
Wykluczenia:
Cezary Perszke (KM Przystań).
Compact & Meble Kropkowski.
Roman Żygowski-Arski
Wojciech Piotrowski
Piotr Malkowski
Leszek Michna
Marcin Glienke
Karol Opczyński
Paweł Grzesiak
Andrzej Sikora
Paweł Kleischmitd
Mariusz Marć
Andrzek Jewiarz
Bartosz Langowsk
2. Grześkowiak Team - TeTka 3-10 (1-2)Roman Żygowski-Arski
Wojciech Piotrowski
Piotr Malkowski
Leszek Michna
Marcin Glienke
Karol Opczyński
Paweł Grzesiak
Andrzej Sikora
Paweł Kleischmitd
Mariusz Marć
Andrzek Jewiarz
Bartosz Langowsk
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Krzysztof Bejgrowicz (1);
TeTka: Szymon Małecki (2), Piotr Piwoński (2), Patryk Zittrich (2), Bartosz Bałdowski (1), Kacper Milewski (1), Mariusz Chorążewski (1), Piotr Włoch (1).
3. Pan Samochodzik - Meblex 2-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Krzysztof Tomasiak (1), Kamil Lisewski (1);
Meblex: Marcin Knitter (2), Rafał Komorowski (1);
Napomnienia:
Marcin Knitter (Meblex), Mateusz Włodwoski (Meblex).
4. Compact & Meble Kropkowski - Express Moves Przeprowadzki 3-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Wojciech Piotrowski (2), Marcin Glienke (1);
Express Moves Przeprowadzki: Marcin Czarnecki (1);
Napomnienia:
Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Marcin Biernat (Express Moves Przeprowadzki), Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2013/2014 - GRUPA - A
3 bramki - Szymon Małecki (TeTka), Patryk Zittrich (TeTka), Kacper Nagórski (Hydromechanika);
2 bramki - Wojciech Kaźmierski (Meblex), Maksim Satiński (Hydromechanika), Marcin Knitter (Meblex), Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski), Piotr Piowński (TeTka), Kacper Milewski (TeTka), Rafał Komorowski (Meblex), Bartosz Bałdowski (TeTka), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
Terminarz:
III kolejka Grupa - A (30.11.2013- sobota)
1) 15.00 Meblex - Compact & Meble Kropkowski
2) 15.45 KM Przystań - Pan Samochodzik
3) 16.35 Express Moves Przeprowadzki - Grześkowiak Team
4) 17.20 TeTka - Hydromechanika
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (6) dodaj komentarz
henryk_gość
17.11.2013, 20:07
....
Brawo dla nowego bramkarza Grześkoiwiak Team!
OdpowiedzGość _gość
18.11.2013, 07:42
Grześkowiak Team
Bramkarz pokazał swoje "umiejętności"- popłynął . Gdzie jest poprzedni bramkarz, który grał z Pat-Budem?
CytujNiuniek_gość
17.11.2013, 21:36
bravo
Bravo dla Tomka T. za fajne fotki! Tak 3mać dyrektorze!
Odpowiedzhenryk_gość
18.11.2013, 08:28
z tego co wiem dla drugiego bramkarza w druzynie pat - bud nie starczyło miejsca - , Ktoś nie potrzebuje bramkarza do gry.
Odpowiedzghjtdutr_gość
20.11.2013, 15:47
....
W meczu Hydromechanika-Przystań, Hydra pokazała ligę włoską a Przystań ligę angielską...
Odpowiedzbuuu_gość
22.11.2013, 12:50
hehe
Brawa dla Hydry, która grała podobnie do hiszpańskiej Barcelony . Tiki-taki jeszcze chyba nie potrafią ale widać, że symułek i nurkowań uczyli sie od mistrzów xD + Pęknie "wywalczona" czerwona kartka dla przeciwnika :)
Odpowiedz