"Dwunastka" na podium w Pomorskim Finale Wojewódzkim XXIV edycji Pucharu Tymbarku

(fot. Pomorski Związek Piłki Nożnej)
"Dwunastka" na podium w Pomorskim Finale Wojewódzkim XXIV edycji Pucharu Tymbarku
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie druga w kategorii U-8 w Pomorskim Finale Wojewódzkim XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Łącznie do rywalizacji w Gdańsku przystąpiło aż 95 drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Najlepsze drużyny w kategorii U-10 i U-12 zawalczą w czerwcu o udział w Wielkim Finale na PGE Narodowym.

W dniach 21-23 maja zespoły z całego województwa pomorskiego rywalizowały w Gdańsku o miano najlepszej drużyny w regionie. Do walki przystąpiło 95 zespołów w trzech kategoriach wiekowych - U-8, U-10 i U-12 - z oddzielnymi klasyfikacjami dla drużyn dziewcząt i chłopców. Wśród chłopców najlepsze były drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gdańsku (U-12), Szkoły Mistrzostwa Sportowego Gedania Gdańsk (U-10) oraz Szkoły Podstawowej nr 37 w Gdyni (U-8). W tej kategorii druga była reprezentacja tczewskiej "dwunastki" - Tymoteusz Zacharek został najlepszym zawodnikiem w kategorii U-8.

Finał Ogólnopolski XXIV edycji Pucharu Tymbarku odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w Warszawie. Wielki Finał na PGE Narodowym w kategorii U-10 i U-12 zaplanowano na 10 czerwca - tuż przed spotkaniem towarzyskim Polska-Turcja. Wcześniej, bo już 28 maja, dowiemy się, w jakich grupach będą rywalizowały drużyny. Losowanie grup transmitowane będzie na profilu Łączy Nas Piłka TV na YouTube.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • BB_gość

  25.05.2024, 15:15

  Pytanie czy zajmując 2 miejsce w finale wojewódzkim awansowali do finału na szczeblu centralnym?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx1 
 • Rad_gość

  28.05.2024, 11:34

  Niestety nie, awans otrzymuje jedynie wygrany na szczeblu wojewódzkim.

  Cytuj
  IP: 88.220.xx2.xx0 
 • Evelyn Martinez_gość_gość

  11.06.2024, 16:06

  ZBOGAĆ SIĘ CZYSTĄ KARTĄ ATM

  ZBOGAĆ SIĘ CZYSTĄ KARTĄ ATM, Whatsapp: +18033921735 Chcę złożyć świadectwo na temat pustych kart bankomatowych Dark Web, za pomocą których można wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów na całym świecie. Wcześniej byłam bardzo biedna i nie miałam pracy. Widziałem wiele zeznań na temat tego, jak hakerzy Dark Web Online wysyłają im pustą kartę do bankomatu i używają jej do zbierania pieniędzy w dowolnym bankomacie i wzbogacania się. {DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM}. Wysyłam im również e-mail i wysłali mi pustą kartę bankomatową. Użyłem go, żeby zdobyć 500 000 dolarów. wypłacaj maksymalnie 5000 USD dziennie. Dark Web rozdaje kartę, aby pomóc biednym. Włamuj się i pobieraj pieniądze bezpośrednio z dowolnego skarbca bankomatu za pomocą zaprogramowanej karty bankomatowej, która działa w trybie automatycznym. Możesz się z nimi również skontaktować w sprawie poniższej usługi * Przelew Western Union/MoneyGram * Przelew bankowy * Przelew PayPal / Skrill * Kopanie kryptowalut * Przelew CashApp * Pożyczki Bitcoinowe * Odzyskaj skradzione/zaginione kryptowaluty/fundusze/aktywa E-mail: darkwebonlinehackers@gmail.com Telegram lub WhatsApp: +18033921735

  Odpowiedz
  IP: 212.102.xx3.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA