Dobry Targ w Oklaskach!

Dobry Targ (fot. Filip Maniuk | www.filipmaniuk.com)

odbyło się
09
06.2024
Niedziela
Dobry Targ w Oklaskach!
Przed nami kolejna edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w mapę imprez plenerowych na Kociewiu. Dobry Targ to połączenie zdrowego jedzenia, lokalnych produktów, spotkania ze znajomymi, dodatkowych atrakcji dla dzieci i potańcówki przy muzyce na żywo! Sezon otwieramy 9 czerwca, jak zwykle w Oklaskach Stanisławie. Wstęp wolny, dobry czas gwarantowany!

Poznaj wystawców i szczegóły wydarzenia - obserwuj profile wydarzenia na Facebooku i Instagramie .

Co mamy w planach? Owoce, warzywa i wszystko pomiędzy! Nie zabraknie jak zwykle zdrowej żywności od lokalnych rzemieślników, którzy zaprezentują swoją ofertę. Będą sery, wędliny, chleby, miody, soki, zakwasy i plony kociewskiej ziemi.

Dobry Targ to miejsce i czas dla rodzin i znajomych! W tej edycji odbędą się warsztaty przyrodnicze z Asią z Bobo Trampek (start 14:00), a także trening piłki nożnej z piłkarzami drużyny Flex (start 13:00)! Oprócz tego biletowane warsztaty z dzikiej kuchni (start 13:00, zapisy i szczegóły u Sylwii z Chwastowe Pole, 697 105 391). A w okolicy 17:00... koncert i tańce z Trójmiejską Kapelą Swingową! Na pewno wiecie, że potańcówki wróciły do łask! To wspaniała zabawa dla młodszych i starszych, mająca na celu integrację i uwolnienie dobrej energii. Proszę ubrać buty do tańca!


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

Wydarzenie jest otwarte, zapewniamy parking, witamy pieszych i rowerzystów. Szukających relaksu powitamy leżakami, dzieci mogą korzystać z otaczającej nas przyrody, poszukujący dobrej żywności mogą buszować na straganach. Oklaski Stanisławie idealnie nadają się do piknikowania na trawie, zapewnimy do tego spokojną muzykę, jedzenie z grilla i pyszną pizzę od Link Bistro!

Od 12:00 możecie przybywać spacerem, rowerem, autobusem, samochodem. Dla tych, którzy zdecydują się na rower będzie czekała mała niespodzianka, a chętni na autobus będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów (rozkład i szczegóły wkrótce TUTAJ ).

O Wasze bezpieczeństwo w czasie Targu zadbają bohaterki i bohaterowie z Przychodni Rogowscy oraz OSP Rokitki i OSP Dąbrówka Tczewska.

KIEDY I GDZIE?

Wstęp na teren Oklasków jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy więc do rozłożenia się na kocyku. Oklaski Stanisławie położone są 5 minut samochodem od Tczewa, znajdują się także przy zjeździe z autostrady A1. Przybywajcie tłumnie w niedzielę 9 czerwca. Będziemy na Was czekać 'już od 12:00.

KLIKAJ, PISZ, ZADZWOŃ!
Zachęcamy do odwiedzenia profilu Dobrego Targu i naszego wydarzenia na facebooku - dzięki temu poznacie wystawców. W razie potrzeby można także do nas zadzwonić: 785 886 491
Dobry Targ w Oklaskach Stanisławie | 09.06.2024 (niedziela) | 12:00 - 18:00

Wydarzenie powstaje dzięki zaangażowaniu i wielkiemu wsparciu miejsca Oklaski Stanisławie oraz Gminy Tczew, Link Bistro, LGD Wstęga Kociewia i firmy FLEX .
Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Tczew oraz portal informacyjny TCZ.pl.

Drukuj
Prześlij dalej